Home Kategorie Życie Kurier był drugi dzień w pracy i uciekł samochodem dostawczym. Nikt nie wie kim jest ani skąd się wziął

Kurier był drugi dzień w pracy i uciekł samochodem dostawczym. Nikt nie wie kim jest ani skąd się wziął

Warszawscy policjanci podzielili się w piątek na Twitterze informacją o tajemniczym zniknięciu początkującego kuriera z Piaseczna. Praktykant odjechał samochodem z paczkami. Wszyscy są w szoku.

– “Policjanci z Piaseczna wyjaśniają nietypowe okoliczności kradzieży pojazdu. Kierowca firmy kurierskiej opuścił auto, by przekazać paczkę, a siedzący obok praktykant zajął jego miejsce i… odjechał wraz z towarem. Pracował drugi dzień, firma nie zna jego danych personalnych” – można przeczytać we wpisie.

Policjanci na stronie Komendy Stołecznej Policji ostrzegają pracodawców przed zatrudnianiem przypadkowych osób. Inaczej może się to skończyć właśnie w taki sposób. Także firma kurierska teraz cierpi i musi poszukiwać złodzieja. Czy uda im się go znaleźć?
– “Niestety nie są znane dane personalne praktykanta. Najprawdopodobniej niedopełnione zostały formalności związane z jego zatrudnieniem. Policjanci apelują o przestrzeganie obowiązków związanych z kodeksem pracy, których brak, jak w tym przypadku może być wykorzystany w celach przestępczych” – przekazują funkcjonariusze.
Policja obecnie prowadzi działania, które mają na celu odnalezienie złodzieja. Jest to jednak bardzo trudne, biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie nikt nie wie kim on jest. Firma popełniła tragiczny błąd, nie biorąc od mężczyzny danych personalnych. Niestety, ale zemściło się to na nich w najgorszy możliwy sposób. Miejmy jednak nadzieje, że przestępce uda się odnaleźć i że nie uniknie on kary.
To może Cię zainteresować:  Pielęgniarka nie miała pojęcia, że rodzice jej małej pacjentki widzą, co robi z ich córką. W końcu mama dziewczynki nie wytrzymuje i postanawia opisać to, co widzi w szpitalu codziennie.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz