Home Kategorie Życie 5 powodów, które wpływają na to, że kobiety decydują się na poszukiwania dominujących partnerów

5 powodów, które wpływają na to, że kobiety decydują się na poszukiwania dominujących partnerów

Choć kobiety na całym świecie cieszą się coraz większą niezależnością i swobodą, niektóre wciąż preferują posiadanie dominującego partnera. Badania pokazują, że dużą rolę odgrywa tu ich wychowanie.

To plus kilka innych czynników sprawia, że podświadomie szukamy partnera, który będzie nas dominował. Dlatego też wymieniamy wam poniżej, pięć powodów, które sprawiają, że kobiety decydują się na wybór mężczyzny, który będzie miał nad nimi władze.

#1. Kobietom podobają się niegrzeczni faceci

To po prostu fakt. Dominujący mężczyźni często odznaczają się impulsywnym zachowaniem, paleniem czy piciem, tatuażami na ciele. To właśnie powoduje, niemożliwą wręcz do opisania ekscytacje. Trudno się dziwić, tego typu ludzie mają silne charaktery.

#2. Wybieranie kogoś, kto będzie podejmował decyzję za oboje partnerów

To też nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Wiele osób zwyczajnie nie lubi podejmować decyzji na własną rękę. Zdecydowany i pewny siebie partner bez problemu weźmie na siebie tę odpowiedzialność, co sprawia, że staje się on bardzo pociągający w oczach kobiety.

To może Cię zainteresować:  Była żona poprosiła go o zakup lekarstwa dla dziecka. Był w szoku, gdy zobaczył zawartość jej lodówki.

#3.  Mili ludzie są dla wielu kobiet nudni

Wiele kobiet nie szuka partnera, który zabierze je na romantyczny spacer czy zaproponuje  kolację w restauracji. Zamiast tego preferują kogoś z duszą ryzykanta i odkrywcy – kogoś, kto potrafi czerpać z życia garściami, i nie wie co to nuda. Nie ma w tym absolutnie nic złego.

#4. Dominacja nie jest równoznaczna z agresją i przemocą

Należy wyjaśnić jeszcze jedną, istotną kwestię. Bowiem o ile w byciu dominującą osobą nie ma nic złego, czasami prowadzi to do nadużyć czy agresji. Musisz pamiętać o różnicy między dominacją a przemocą. Jeśli partner zmusza cię do postępowania wbrew twojej woli, to wycofaj się.

To może Cię zainteresować:  Nauczyciele ze szkoły, w której uczyła Agata Duda, napisali do niej list. Są zażenowani.

#5. To dzieciństwo wywiera na kobiety większy wpływ niż myślą

Kobiety często nie zdają sobie z tego sprawy, ale dzieciństwo wywiera na nie większy wpływ niż myślą. Jeżeli w ich dzieciństwie, rodzice byli osobami dominującymi (zwłaszcza ojciec), to podświadomie będą poszukiwać takich cech u swojego partnera.

Dieta Sport z dostawą na 3-30 dni
Dieta Sport z dostawą na 3-30 dni
133,99 zł
180,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: dieta Sport z dostawą na 3 dni od 133,99 zł i więcej z firmą DietDay (do -30%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz