Home Wideo Kobieta odcięła sobie rękę żeby dostać milion złotych odszkodowania! Jej sprytny plan wyszedł jednak na jaw

Kobieta odcięła sobie rękę żeby dostać milion złotych odszkodowania! Jej sprytny plan wyszedł jednak na jaw

Kobieta odcięła sobie rękę żeby dostać milion złotych odszkodowania! Jej sprytny plan wyszedł jednak na jaw

​Kobieta i jej partner zostali w Słowenii skazani za próbę oszustwa ubezpieczeniowego. Julija Adlesić odcięła sobie rękę piłą tarczową i próbowała naciągnąć kilka firm na odszkodowanie.

Niestety (dla niej), ale plan 22-latki oraz jej partnera wyszedł na jaw. Próbowali oni naciągnąć firmy ubezpieczeniowe na odszkodowanie w wysokości 1,2 miliona euro. Za ten czyn, zostali skazani.

4 stycznia 2019 roku Julija Adlesić odcięła sobie lewy nadgarstek piłą tarczową. Zadzwonili do regionalnej centrum ratownictwa mówiąc, że to był wypadek przy pracy w tartaku. Śledczy jednak, bardzo szybko odkryli, że cała historia jest szyta grubymi nićmi.

W połowie 2018 roku Julija Adlesić wykupiła pierwszą polisę ubezpieczeniową. Następnie, zwróciła się do czterech innych firm z dokładnie tą samą prośbą.  Łącznie za utratę ręki w wyniku wypadku w pracy kobieta mogłaby liczyć na 1,16 mln euro odszkodowania.

To może Cię zainteresować:  Antoś żył tylko 13 dni. „Położna rzuciła go na mnie. Gdybym go nie złapała, to by spadł”.

Dochodzenie bardzo szybko wskazało, że sprawę była zaangażowana cała rodzina, a wszystko koordynował partner 22-latki – Sebastien Abramow. To on zawiózł krwawiącą kobietę do szpitala. Medyków zdziwiło jednak, że nie wziął z sobą odciętej kończyny, by można ją było przyszyć.

Ratownikom udało się ją jednak odzyskać i doszyć. Zdaniem sądu Abramow specjalnie nie wziął uciętego nadgarstka, by upewnić się, że obrażenia będą trwałe i Adlesić dostanie pełne odszkodowanie. W dodatku, para dostarczyła na siebie kolejnych dowodów, kiedy okazało się, że na kilka dni przed zdarzeniem, Sebastien szukał w sieci informacji o protezach ręki.

To może Cię zainteresować:  To przejście dla pieszych jest rewolucyjne! Nie zgadniesz, co w nim jest wyjątkowego...

Sędzia zauważył także, że Adlesić miała przygotowaną pierwszą pomoc w postaci gazy i bandaży. – “To nie był wypadek, tylko zaplanowany czyn” -przekazał sędzia w mowie końcowej.

Sąd okręgowy w Lublanie skazał Juliję Adlesić na dwa lata więzienia, a jej partnera – na trzy lata. Ojciec Sebastiana Abramowa dostał wyrok roku w zawieszeniu, a matka została uniewinniona. Pozostaje jednak pytanie w jakiej desperacji trzeba być, żeby zdecydować się na taki krok?

 

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
29,99 zł
40,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz