Home Kategorie Ludzie Czy Rydzyk powinien przejść na emeryturę? Pojawiły się wyniki przełomowej sondy

Czy Rydzyk powinien przejść na emeryturę? Pojawiły się wyniki przełomowej sondy

Czy Rydzyk powinien przejść na emeryturę? Pojawiły się wyniki przełomowej sondy

Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondy. Ojciec Rydzyk raczej nie będzie z nich zadowolony. Trudno mu się zresztą dziwić.

Tadeusz Rydzyk nie będzie zapewne zadowolony z wyników przeprowadzonej przez “Super Express” sondy. Tabloid zapytał w niej swoich czytelników, czy ojciec Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zrezygnować z obecnej działalności. Te wyniki nie pozostawiają żadnych złudzeń.

Nie ma co zaprzeczać. Ojciec Tadeusz Rydzyk jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Polsce. Współtwórca i dyrektor Radia Maryja oraz Telewizji Trwam, a także sympatyk partii Prawo i Sprawiedliwość, od lat cieszy się dużym uznaniem wśród swoich odbiorców oraz wiernych, a ich grono jest naprawdę liczne. Jednak, jak się okazuje, równie liczne jest także grono jego przeciwników lub po prostu osób, które uważają, że powinien przejść na emeryturę. Biorąc pod uwagę fakt, że skończył on 75 lat, to może jest to dobra decyzja.

Pomimo sędziwego wieku i wielu wrogów, ojciec Tadeusz Rydzyk nie przestaje zaskakiwać. Jest bardzo aktywny, często pojawia się na różnych uroczystościach kościelnych i państwowych oraz udziela wywiadów, szczególnie na antenie swojej rozgłośni i telewizji. Jednak, jak wynika z sondy przeprowadzonej w lipcu tego roku przez “Super Express”, zdaniem wielu powinien już przejść na emeryturę i nieco usunąć się w cień.

“Super Express” zapytał swoich czytelników, czy ojciec Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zrezygnować z obecnej działalności. Wyniki sondy mówią same za siebie – aż 86 proc. respondentów odpowiedziało twierdząco, zaś na opcję “nie” zagłosowało tylko 9,5 proc. czytelników “SE”.

Pozostali biorący udział w tej sondzie zaznaczyli, że nie mają w tej kwestii zdania. Wiele wskazuje na to, że Polacy chętnie wysłaliby już Rydzyka na emeryturę. Chociaż bardziej chodzi tutaj o usunięcie tej kontrowersyjnej postaci z życia publicznego. Jednak czy aby na pewno jest to odpowiedni moment i dobry pomysł dla samego zainteresowanego, który wciąż zaskakuje swoją aktywnością i na pewno nie zamierza z niej rezygnować?

Należy bowiem zauważyć, że Ojciec Rydzyk dba nie tylko o kościół, ale również o liczne przedsięwzięcia gospodarcze i finansowe w swoim mieście, Toruniu. Znany redemptorysta osobiście dogląda postępów swoich inwestycji i budowli. W mieście Rydzyka powstają bowiem m.in. ciepłownia, muzeum, czy tężnie solankowe. Tego nie można mu odmówić.

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz