Home Kategorie Życie Uważacie że policjanci powinni dostać podwyżki? Funkcjonariusze coraz mocniej na to nalegają

Uważacie że policjanci powinni dostać podwyżki? Funkcjonariusze coraz mocniej na to nalegają

Uważacie że policjanci powinni dostać podwyżki? Funkcjonariusze coraz mocniej na to nalegają

Policja to temat rzeka. Obecnie, zaufanie ludzi do policji jest bardzo niskie. A mimo to, funkcjonariusze chcą otrzymać podwyżki. Co o tym sądzicie? Czy zasłużyli na to?

Zdania na ten temat wydają się dość podzielone, bo o ile jedni twierdzą, że obecne zarobki są w pełni wystarczające, tak drudzy są zdania, że za ryzykowanie własnego życia funkcjonariusze powinni dostawać o wiele więcej. A wy jak sądzicie?

Policjanci w Polsce, jak podaje serwis Wynagrodzenia.pl, przeciętnie zarabiają 4 970 złotych brutto. Co drugi policjant otrzymuje od 4 170 do 6 490 złotych, a aż 25% najgorzej wynagradzanych policjantów zarabia poniżej 4 170 złotych brutto. Z kolei dokładnie tyle samo, bo również 25% funkcjonariuszy, może liczyć na pensję wyższą niż 6 490 złotych brutto. To nie jest duża kwota.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w Polsce zaledwie 14% funkcjonariuszy policji stanowią kobiety, a 86% – mężczyźni. Jak myślicie, czy wynagrodzenie, jakie otrzymują, jest wystarczającym za trud i ryzyko jakich podejmują się każdego dnia? Z drugiej strony jednak czy policjanci (biorąc pod uwagę fakt, jak zachowywali się podczas kwarantanny), na to zasługują?

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
16,99 zł
25,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)
To może Cię zainteresować:  Ich córeczka zaczęła płakać. Kiedy zdjęli jej skarpetkę, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz