Home Kategorie Film Teleranek. Kiedyś wszyscy z utęsknieniem czekali na ten program w polskiej telewizji

Teleranek. Kiedyś wszyscy z utęsknieniem czekali na ten program w polskiej telewizji

Teleranek. Kiedyś wszyscy z utęsknieniem czekali na ten program w polskiej telewizji

Oglądaliście “Teleranek”? Kiedyś w każdą niedzielę już od rana dzieci czekały przed telewizorami, by nie przegapić żadnego odcinka. Program bawił i czuł, a przede wszystkim, był kochany przez ludzi.

“Teleranek” nadawany był od września 1972 roku do grudnia 2009 roku. Później znów pojawił się na antenie TVP 6 marca 2016 roku. W każdą niedzielę o godzinie 9:00 szerokie grono najmłodszych widzów zasiadało przed odbiornikami.

Program był prowadzony między innymi przez Tadeusza Brosia, a w studiu pojawiały się także dzieci (dziś już dorosłe gwiazdy), jak: Joanna Jabłczyńska, Marcin Dobrowolski.  Niewątpliwie, “Teleranek” był bardzo fajnym programem, który stał się częścią polskiej kultury.

“Teleranek”, choć momentalnie zyskał uznanie w oczach młodej widowni, miał pełno wzlotów i upadków. W jednej chwili z powodu stanu wojennego czy kłopotów finansowych zdejmowano go z anteny. Ciekawe jest jednak to, że program ten zawsze wracał. Kochany przez Polaków.

Zasadniczo, “Teleranek” to program, o którym warto porozmawiać na przykład z rodzicami czy dziadkami. Z pewnością pamiętają oni co i jak. Polska kultura jest zdecydowanie warta uwagi. W końcu na niej się wychowaliśmy. A trzeba zauważyć, że jeżeli chodzi o polskie kino czy kreskówki, to wbrew pozorom w Polsce, była to mocno rozwinięta gałąź biznesu.

Kursy językowe online
Kursy językowe online
29,00 zł
87,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kursy językowe online od 29 zł: 3-miesięczny dostęp do nauki wszystkich języków obcych i więcej opcji na Lerni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz