Home Kategorie News Koronawirus sieje spustoszenie. Zamykane są kolejne szkoły!

Koronawirus sieje spustoszenie. Zamykane są kolejne szkoły!

Koronawirus sieje spustoszenie. Zamykane są kolejne szkoły!

U jednego z pedagogów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 potwierdzono zakażenie koronawirusem. W wyniku czego, dwie klasy na zdalnym nauczaniu.

Decyzję Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Radomiu przekazała rodzicom dyrektor szkoły Wioletta Mazurek. Jak można przeczytać w komunikacie, od poniedziałku, 14 września, lekcje uczniów klas 8b i 8f odbywać się będą w trybie zdalnym. Trwać to będzie do końca tygodnia, a powodem takiego stanu rzeczy jest zarażony nauczyciel.

To czwarta radomska szkoła, w której od początku nowego roku szkolnego wykryto przypadek zakażenia koronawirusem. Wcześniej miało to miejsce w szkołach podstawowych nr 4, 13 i 20. W ostatniej zakażonym był katecheta. Jest to niezwykle problematyczna sytuacja.

To może Cię zainteresować:  Jerzy Owsiak pozywa TVP. Ostra odpowiedź na materiał o WOŚP.

Sanepid w tym właśnie momencie, ustala listę osób, które miały z nim kontakt, już wiadomo, że znajdą się na niej zarówno uczniowie, jak i grono pedagogiczne. Także parafia, w której posługuje ksiądz, poinformowała wiernych o zakażeniu i prosi osoby, mające kontakt z księdzem, o zgłoszenie się do sanepidu.

Jak informuje Urząd Miejski w Radomiu, na ten moment, nauczanie hybrydowe prowadzą trzy szkoły podstawowe w Radomiu: PSP 20, PSP 6 i PSP 4. PSP 4 przedłużyła ten model nauczania do 17 września. Jeżeli sytuacja się nie rozwiąże, to całkiem możliwym jest, że szkoły w Radomiu zostaną zamknięte.

Fizjoterapia: masaż z konsultacją
Fizjoterapia: masaż z konsultacją
79,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
60-minutowy masaż ciała z konsultacją i planem leczenia od 79,99 zł w Fizjoterapia Andrzej Pastwa w Bydgoszczy (-47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz