Home Kategorie Ludzie Agnieszka Woźniak-Starak skradła show Ewie Drzyzdze. Przepych aż bije po oczach

Agnieszka Woźniak-Starak skradła show Ewie Drzyzdze. Przepych aż bije po oczach

Agnieszka Woźniak-Starak skradła show Ewie Drzyzdze. Przepych aż bije po oczach

Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.) w poniedziałek, 14 września, po raz pierwszy poprowadziła “Dzień Dobry TVN” z Ewą Drzyzgą (53 l.). To był powrót po bardzo długim czasie, ale z pewnością udany.

Niedawno minął rok od tragicznej śmierci jej ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka (+39 l.). Dziennikarka w pierwszym występie przyćmiła drugą prowadzącą co wzbudziło uwagę. Jej ubiór był niezwykle ekstrawagancki. To trzeba oddać dziennikarce.

Agnieszka Woźniak-Starak już wcześniej, małymi krokami, wracała do dziennikarstwa. Dała się namówić na pracę w Newonce Radio, co miało być odskocznią po osobistej tragedii, jaka spotkała ją rok temu. Śmierć jej męża z pewnością bardzo mocno wpłynęła na jej życie. Jednak Woźniak-Starak powoli pozbierała się po tej tragedii.

Debiut Agnieszki Woźniak-Starak od samego rana emocjonował między innymi jej kolegów i koleżanki z branży. Dziennikarka będzie prowadziła śniadaniówkę w duecie z Ewą Drzyzgą. Do programu przyszły ubrane relatywnie skromnie, ale za to bardzo elegancko, a to się ceni.

To może Cię zainteresować:  Jackowski pokazuje dowody na to, że to on odnalazł ciało Piotra Woźniaka-Staraka.

Drzyzga postawiła na czerń Woźniak-Starak zaś wybrała dżinsowe dzwony i białą koszulę. O wrażenia z pierwszego dnia pracy pytała je między innymi Pasek, która w “Dzień Dobry TVN” pojawiła się, by streścić plotki z show biznesu. Były one bardzo pozytywne.

– “Miało być zupełnie inaczej, miałyśmy mówić o rodzicielstwie… Jeszcze nic nie możemy mówić o sobie, czekamy, co ludzie powiedzą” – przekazały.

Pierwsze komentarze są pełne wsparcia i zachwytu. Wygląda na to, że widzowie docenili siłę Agnieszki Woźniak-Starak i trzymają kciuki za jej nową rolę. Jeden z komentarzy na Instagramie brzmi następująco:

– “Jestem zachwycona Panią Agnieszka 😍 naprawdę profeska”, “Na pewno powrót do telewizji nie był łatwy dla pani Agnieszki dlatego trzymam kciuki i podziwiam że dała radę podnieść się i żyć dalej, pozdrawiam” – pisze zachwycona fanka.

 

Okulary i soczewki do-85%
Okulary i soczewki do-85%
39,00 zł
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Soczewki (39 zł) lub 49 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary i więcej w Soczewki24.pl – 25 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz