Home Kategorie Zabawne Słodki szczeniaczek gotowy na podróż życia. Pamięta o tym, żeby zapinać pasy

Słodki szczeniaczek gotowy na podróż życia. Pamięta o tym, żeby zapinać pasy

Słodki szczeniaczek gotowy na podróż życia. Pamięta o tym, żeby zapinać pasy

Po prostu spójrzcie na tego uroczego psiaka. Jest on gotów do podróży, a jednocześnie dba o swoje bezpieczeństwo. Po prostu wie, jak ważne jest zapinanie pasów. A wy o tym pamiętacie?

Samochód już niebawem będzie ruszać w drogę, a na pokładzie wszyscy są przygotowani do bezpiecznej jazdy. Szczeniak już się nie może doczekać na swoją pierwszą podróż autem. Nie dla każdego psiaka taka podróż może być czymś przyjemnym. Dlatego też warto mieć na uwadze, żeby pieska odpowiedniego przygotować do dalszej jazdy.

Nim wybierzemy się w dalszą podróż, warto sprawdzić, czy nasz psiak nie będzie się bał wsiadać do samochodu i nim podróżować. Ponadto, może was także zaskoczyć fakt, że niektóre psiaki cierpią na chorobę lokomocyjną.   Z pewnością każdy opiekun psiaka, który jest z nim od dawna, wie, jak podróżowanie znosi jego pupil.

To może Cię zainteresować:  Ptak chce dostać coś, co jest za szybą. Gdy kobieta podaje mu chleb, on ją mija i porywa TO!

Chociaż zdjęcie jest niebywale urocze, to przed dłuższym wyjazdem warto kupić specjalne pasy dla psiaków,  które zwiększą ich bezpieczeństwo. A jak podróżują wasze psiaki? Lubią jeździć samochodem i patrzeć, co dzieje się za oknem? A może niemal od razu zasypiają, tak jak dzieje się to w przypadku małych dzieci, które jazda samochodem usypia w mgnieniu oka. W komentarzach napiszcie, jakie są wasze doświadczenia. Jesteśmy ciekawi.

Day spa Pro Komfort i Premium
Day spa Pro Komfort i Premium
119,00 zł
550,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa Pro Komfort od 119 zł i więcej opcji w Beauty Body Clinic® w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz