Home Kategorie Życie Kobieta spowodowała wypadek samochodowy. Powód? Makijaż.

Kobieta spowodowała wypadek samochodowy. Powód? Makijaż.

Kobieta spowodowała wypadek samochodowy. Powód? Makijaż.

Trwają jeszcze ustalenia mławskiej policji w sprawie wypadku, do którego doszło w sobotę, przed godz. 7.00 rano, w Konopkach na ul. Ciechanowskiej. Jednakże pierwsze ustalenia są ciekawe.

W miarę jak pojawiają się kolejne dane, wszyscy zdają się być coraz bardziej zszokowani zachowaniem i głupotą kobiety. Według pierwszych ustaleń, kierująca volvo uderzyła w barierę ochronną a następnie zderzyła się z seatem leonem.  Nie odniosła obrażeń. Ranny został kierowca seata. Prędkościomierz volvo zatrzymał się na wartości 135 km/h.

Tak skrajne przekroczenie prędkości jest jednak dopiero początkiem jeżeli chodzi o szokujące zachowanie, bohaterki tej historii.  Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu tego wypadku, kierująca samochodem marki Volvo, 36-letnia mieszkanka Ciechanowa, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w barierę ochronną a następnie w jadący z naprzeciwka samochód marki Seat Leon. Seatem kierował 33-letni mieszkaniec Olsztyna.

To może Cię zainteresować:  Samotna i biedna matka zbudowała domek o powierzchni 18 metrów kwadratowych . Wystarczy jedno spojrzenie do środka i każdy chce tam mieszkać.

Mężczyzna trafił do szpitala. Kierująca volvo nie odniosła obrażeń. Jak oświadczyła w rozmowie z policjantami, jechała z dużą prędkością, poprawiała włosy, spadły jej okulary i dlatego przez chwilę była zdekoncentrowana. Prędkościomierz w jej samochodzie zatrzymał się  na wartości 135 km/ h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 60 km/h. Dobrze, że chociaż była trzeźwa.

Postępowanie prowadzi KPP w Mławie. Patrząc jednak na uszkodzenia pojazdów niewiele brakowało, by to zdarzenie zakończyło się tragedią. Apelujemy do kierowców o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze. Jak widać do tragedii trzeba naprawdę niewiele.

To może Cię zainteresować:  „Walentynki to święto dla patologii. Dla lasek, których faceci przez resztę roku mają w du*ie!”

Nadmierna prędkość, brak uwagi, nawet chwilowa dekoncentracja za kierownicą, mogą doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia. Dlatego też kierowcy powinni skupić się na drodze przez cały czas, kiedy prowadzą pojazd. To bardzo ważne.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz