Home Kategorie Ludzie Cudowna wiadomość obiegła cały kraj. Wielka radość w życiu Agaty Dudy

Cudowna wiadomość obiegła cały kraj. Wielka radość w życiu Agaty Dudy

Cudowna wiadomość obiegła cały kraj. Wielka radość w życiu Agaty Dudy

Agata Duda ma duże powody do radości w swoim życiu. Już nie będzie musiała się dłużej tym przejmować, w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą. Ostatnio często się o tym mówiło.

Na szczęście dla Agaty Dudy, kwestia ta została zażegnana.To zamknie usta wszystkim na długo. Agata Duda może z dumą powiedzieć, że nie ma sobie już nic do zarzucenia.  Niektórzy próbowali jej doradzać, inni byli zniesmaczeni, ale pierwsza dama może już spać spokojnie.

To co się stało, zasadniczo jest już nie do podważenia. Całe to wydarzenie powinno zamknąć wszystkim antyfanom pierwszej damy usta i to raz na zawsze. Portal se.pl przeprowadził wśród swoich czytelników specjalną sondę, w której zapytał się Polaków, czy podoba im się styl ubierania Agaty Dudy. Wyniki były zaskakujące.

To może Cię zainteresować:  Czarne chmury nad Agatą Dudą? Pojawił się oficjalny wniosek.

Odpowiedzi odbiorców portalu były zadziwiające. Aż 61,5 procent pytanych odpowiedziało, że podoba im się styl żony Andrzeja Dudy. Zupełnie innego zdania było 38,5 procent. Co najciekawsze w całym tym badaniu, nikt nie zaznaczył opcji „nie mam zdania”, co tylko dowodzi, że Polacy żywo interesują się stylizacjami pierwszej damy. Trudno im się dziwić, ubiór Agaty Dudy rzuca się w oczy co do tego nie ma wątpliwości.

Na temat stylu pierwszej damy wypowiadało się już wiele celebrytek, jak chociażby popularna stylistka Maja Sablewska. Wtedy określiła go jako „zachowawczy”.

To może Cię zainteresować:  Marta Manowska pokazała się w bikini. Fani byli zachwyceni.

– “Wydaje mi się, że Pierwszą Damę stać na więcej. Można byłoby dodać trochę pazura” – powiedziała w rozmowie z pudelkiem.pl. Cała Polska na bieżąco śledzi stylizacje Agaty Dudy, a nam pozostaje czekać na jej kolejne, ciekawe propozycje, które zapewne będą wpływać na trendy modowe w Polsce.

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
45
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz