Home Kategorie Ludzie Uczestniczka “Kuchennych Rewolucji” zmarła w bardzo dziwnych okolicznościach

Uczestniczka “Kuchennych Rewolucji” zmarła w bardzo dziwnych okolicznościach

Uczestniczka “Kuchennych Rewolucji” zmarła w bardzo dziwnych okolicznościach

Uczestniczka “Kuchennych rewolucji” zmarła w bardzo dziwnych okolicznościach. A odcinek w którym brała udział, wzbudził naprawdę sporo kontrowersji, które mogą odbić się na show.

“Kuchenne rewolucje” jest kultowym programem TVN. Magda Gessler stara się odmienić oblicze polskiej gastronomii, ale również stara się nadać nowe życie upadającym knajpom i restauracjom. Pokazać w jaki sposób tego typu restauracje i knajpy powinny funkcjonować.

Podczas podróży do Bukowiny Tatrzańskiej, nie myślała, że uczestników spotka taka tragedia. Odcinek do tej pory budzi u widzów wiele emocji. Trudno się zresztą dziwić.

W 2012 roku Agata i Bartek postanowili zgłosić się do programu “Kuchenne rewolucje”, aby ratować swój interes “Karczmę u Bartka”. Sprawa była dużo bardziej skomplikowana, niż wydawało się Magdzie Gessler na początku. Awantura cioci, która obraziła się za odmówienie zaproszenia całej rodziny podczas finalnego odcinka to tylko szczątek nieprzyjemnych wydarzeń w Bukowinie Tatrzańskiej. Mimo to restaurację, udało się uratować.

To może Cię zainteresować:  Gessler bezlitośnie skrytykowała powiększone usta właścicielki restauracji. Polały się łzy.

Gdy do mediów dotarła wieść o śmierci uczestniczki “Kuchennych rewolucji”, wielu widzów była zszokowana. Najbardziej zastanawiający był jednak fakt tajemniczych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Rodzina była bardzo znana, a mieszkańcy dalej nie są w stanie w to uwierzyć.

Agata miała 25 lat, gdy zmarła. Odeszła na terenie swojej restauracji. Sprawą chwilę po zdarzeniu zajęła się prokuratura. Sprawę wyjaśnić miała sekcja zwłok, a w sieci spekulowano nad powodem, czy gwiazda “Kuchennych rewolucji” ciężko chorowała czy może zażywała silne leki.

To może Cię zainteresować:  Tomasz Lis trafił do szpitala! Jego stan jest poważny.

Po jakimś czasie okazało się, że było to samobójstwo. Właścicielka “Kiełbasy i korali” (nazwa po zmianie przez Magdę Gessler) odebrała sobie życie w 2016 roku, a od jej śmierci minęły już ponad 4 lata. Po emisji programu mieszkańcy Podhala mieli sporo pretensji do produkcji, a konkretniej chodziło im o sposób, w jaki zostali przedstawieni Górale.

Agata w programie nie ukrywała też, że żyje w konflikcie z rodziną swojego partnera i że nie dokłada się on zarówno do interesu, jak i do finansów rodzinnych.  Co tak naprawdę się wydarzyło? Tego nie wie nikt.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz