Home Kategorie Ludzie Wszyscy trzymali za to kciuki. Tomasz Stockinger właśnie wydał oświadczenie. Nie mógł już ukrywać prawdy

Wszyscy trzymali za to kciuki. Tomasz Stockinger właśnie wydał oświadczenie. Nie mógł już ukrywać prawdy

Wszyscy trzymali za to kciuki. Tomasz Stockinger właśnie wydał oświadczenie. Nie mógł już ukrywać prawdy

Tomasz Stockinger nie mógł już dłużej tego ukrywać. Po wielu pytaniach ze strony kolorowej prasy i sympatyków przerwał ciszę i ujawnił całą prawdę. Sympatycy aktora są w szoku.

Tomasz Stockinger nie ma raczej w zwyczaju mówić o życiu prywatnym. Choć na szklanym ekranie widzowie oglądają go od wielu lat, a największą popularność przyniosła mu rola Pawła Lubicza w “Klanie” na TVP, fani niewiele wiedzą o samym aktorze. W sumie sami zastanówcie się przez chwilę. Ile tak naprawdę wiecie o aktorze, odgrywającym rolę Pawła Lubicza?

Aktor sporadycznie dzieli się niewielką dozą informacji, by zaspokoić ciekawość obserwatorów, a niekiedy, by rozwiać wątpliwości. Ostatnio, ku zaskoczeniu wszystkich, udzielił bardzo osobistego wywiadu i zdradził coś zupełnie niespodziewanego.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na fakt, że aktor jest nie tylko niezwykle utalentowany, ale również bardzo przystojny. Upływający czas obchodzi się z nim wyjątkowo łagodnie. Dlatego od lat zbiera się wokół niego coraz szersze grono adoratorek. Jakiś czas temu niemałe zamieszanie wywołało jego zdjęcie z pewną piękną panią, którą była Dorota Goldpoint, jedna z popularniejszych polskich projektantek. Oczywiście, ludzie zaczęli plotkować.

To może Cię zainteresować:  35-latek transmitował na żywo, jak zjada larwy i jadowite owady. Zmarł w trakcie relacji.

Choć przed kamerami nie okazywali sobie żadnych czułości, obserwatorzy momentalnie wysnuli teorię, że Tomasz i Dorota mają romans. Mimo że dyskusje w tym temacie stale narastały, obie strony wytrwale milczały, tylko podsycając tym wszystkie plotki. W końcu jednak, Stockinger postanowił rozwiązać tą kwestię.

W rozmowie z dziennikarzem “Twojego Imperium” zdradził, czy jego i projektantkę rzeczywiście coś łączy. Jak przytacza Plotek, gwiazdor był szczerze zaskoczony pogłoskami.

– “Z panią, z którą zostałem połączony, jesteśmy tylko znajomymi. Nic mnie z nią nie łączy. A tu nagle dowiaduję się z gazety, że mamy romans. Przecież, gdyby tak było, nie ukrywałbym tego, bowiem nie byłoby nic do ukrycia” – mówił.

To może Cię zainteresować:  Agata Duda weszła na mównicę i uderzyła w media. Nie kryła złości. „Zacznijcie szanować mój wybór”.

Słowa Stockingera wcale jednak nie przerwały plotek, dlatego o komentarz w końcu poproszona została również Goldpoint. Ta w rozmowie z dziennikarzem  z Plejady zaprzeczyła, że ma romans. Powiedziała jednak, że jej relacja z Stockingerem jest bardzo miła.

– “Przyjaźnimy się, jesteśmy w bardzo miłych i dobrych relacjach, spędzamy miło ze sobą czas, natomiast nic więcej tu nie mogę powiedzieć. Ale życie jest zaskakujące, nikt nie wie co będzie” – przekazała Plejadzie.

Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
49,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor terapii zajęciowej z zaświadczeniem MEN za 49 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz