Home Kategorie Ludzie Chciała zmienić swoje życie jednak nie zdążyła. Nie żyje Zoe Parker, gwiazda filmów dla dorosłych

Chciała zmienić swoje życie jednak nie zdążyła. Nie żyje Zoe Parker, gwiazda filmów dla dorosłych

Chciała zmienić swoje życie jednak nie zdążyła. Nie żyje Zoe Parker, gwiazda filmów dla dorosłych

Nie żyje gwiazda filmów dla dorosłych. To już kolejna aktorka z branży, o której śmierci w tym roku informują media. Zmarła w nocy z 11 na 12 września. To smutna wiadomość.

Zoe Parker to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek branży filmów dla dorosłych. Zmarła w wieku 24 lat. Dziewczynę odnaleziono martwą w jej własnym łóżku. Na ten moment, nieznane są przyczyny śmierci aktorki.

Aktorka najprawdopodobniej zmarła we śnie. Zagrała w ponad 100 filmach, ale pomimo głośnej kariery majątek Zoe Parker nie wystarczył nawet na pogrzeb. Rodzina zbiera pieniądze, żeby pochować dziewczynę w Teksasie.

To może Cię zainteresować:  Doda w mocnych słowach zmiażdżyła program „My Way” z Edytą Górniak. Nie miała litości.

Zoe chciała skończyć z branżą. Miała plany założenia rodziny i odcięcia się od przeszłości. Wkrótce miała wyjść za “mężczyznę swojego życia”, który się jej oświadczył. O fakcie tym szczęśliwa informowała swoich fanów w mediach społecznościowych zaledwie kilkanaście dni temu.

Jak widać jej plany niestety legły w gruzach. Koleżanki Zoe wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Jak twierdzą, Zoe miała ogromny wpływ na ludzi, których życie zmieniła na lepsze. Niestety, ale śmierć Zoe i brak oficjalnej przyczyny śmierci sprawiły, że w sieci zaczęły pojawiać się plotki.

To może Cię zainteresować:  Francja: Policjant zabity podczas zamachu, bierze ślub ze swoim partnerem

Wiele z nich mówiło na przykład o tym, że Zoe przedawkowała narkotyki. Niezależnie od tego jaka była przyczyna jej śmierci i co sądzimy o jej ścieżce kariery, to młoda dziewczyna, która zmarła w tragicznych okolicznościach. Niech spoczywa w pokoju.

 

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz