Home Kategorie Ludzie Monika Mrozowska jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się tą dobrą nowiną w mediach społecznościowych

Monika Mrozowska jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się tą dobrą nowiną w mediach społecznościowych

Monika Mrozowska jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się tą dobrą nowiną w mediach społecznościowych

Monika Mrozowska, polska aktorka, którą fani kojarzą przede wszystkim z popularnego serialu Polsatu „Rodzina zastępcza”, poinformowała na swoim Instagramie, że jest w ciąży. To cudownie.

Przy okazji pisarka zamieściła również zdjęcia, zrobione, aby uwiecznić ten wyjątkowy moment. Ponadto również, zrugała portal Pudelek za to, że umieścił informacje o jej ciąży.

Monika Mrozowska poinformowała, że “połowę tego błogosławionego stanu udało jej się spędzić “we względnym spokoju, pracując oraz odpoczywając. “Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu” – podkreśliła. Dodała także kilka zdjęć autorstwa Karoliny Synowiec.

View this post on Instagram

„40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (…) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu.” Lekturę pudelka zawiesiłam jakiś czas temu… Dostaję co prawda od znajomych i od Was czasami informacje, że pojawił się „artykuł” podobnej treści, ale… odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię. Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy „dziennikarze”, którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje „perturbacje w życiu osobistym” obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą „na obrzeżach szołbiznesu” a pana w samym „epicentrum” polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję… Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak. Jestem w ciąży❤️ Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Panie „redaktorze” , wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko 😉 Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci… ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek🤔? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z tindera… P.s. Karola @karolinasynowiec_fotografia dziękuję Ci za piękne zdjęcia❤️, a dla Was mam niespodziankę! Już w czwartek 17 września premiera mojego eBook’a , który powstał we współpracy z platformą @how2.shop 💙 Za miastem i na „obrzeżach” jest super, bo można w ciszy i spokoju pracować nad takimi fajnymi książkami! #momof4

A post shared by Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska) on

Wcześniej aktorka zacytowała pierwotną wersję artykułu (który już został zmieniony), jaki pojawił się na portalu Pudelek.pl, w którym dziennikarz opisywał to, że Mrozowska jest w ciąży.

– “40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (…) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu” – cytuje popularna aktorka.

Sama aktorka mówi, że już od dawna nie czyta portalu, ale jej fani co jakiś czas, wysyłają jej rozmaite artykuły.

– “Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy »dziennikarze«, którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje »perturbacje w życiu osobistym« obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia” – twierdzi aktorka.

– “Różnica pomiędzy moją pracą »na obrzeżach szołbiznesu« a pana w samym »epicentrum« polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję… Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak” – napisała. „Panie »redaktorze«, wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko. Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci… ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek?? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z tindera” – podsumowała.

To może Cię zainteresować:  Kobieta zaplata warkocz pod brodą i choć z początku wygląda to dziwnie, na końcu efekt jest niesamowity!

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz