Home Kategorie Ludzie Patryk Jaki zdradził sekret dotyczący tego w jaki sposób szlifuje on swój angielski.

Patryk Jaki zdradził sekret dotyczący tego w jaki sposób szlifuje on swój angielski.

Patryk Jaki zdradził sekret dotyczący tego w jaki sposób szlifuje on swój angielski.

W ostatnim czasie w Parlamencie Europejskim przeprowadzono burzliwą dyskusję na temat praworządności w Polsce. Jednym z mówców był europoseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki.

Widzowie, zamiast na samą treść, zwrócili uwagę na coś innego. Mianowicie na sposób wypowiedzi.  W rozmowie z “Faktem” polityk zdradził jak uczy się angielskiego, który jest przecież oficjalnym językiem, wykorzystywanym w rozmowach dyplomatycznych etc.

Podczas ostatniego posiedzenia Parlamentu Europejskiego eurodeputowany PiS z dużym zaangażowaniem bronił Polski przed zarzutami dotyczącymi praworządności. Patryk Jaki mówił, że wszystko, co nie jest lewicowe, jest uznawane za naruszanie praworządności. Wielu użytkowników mediów społecznościowych po raz kolejny zwróciło uwagę na angielski polityka.

To może Cię zainteresować:  Nie do pomyślenia, że ma już 80 lat. Tina Turner pokazała nowe zdjęcie. Wygląda o wiele młodziej. Co za figura.

Polityk na samym początku swojej kariery w rządzie był często krytykowany, za kiepską znajomość języka angielskiego. Po pół roku widać jednak postępy, zwłaszcza jeśli porówna się jego poprzednie wypowiedzi. Trudno więc się dziwić, że dziennikarzy zaczęło to interesować.

– “Choć mam mało czasu, staram się cały czas pracować nad językiem i będę jeszcze mocniej pracować” – stwierdził Jaki. Patryk Jaki przyznał, że ostatnio uczy się języka sam, ale w najbliższym czasie chce wrócić do lekcji z native-speakerem. Z pewnością mu to pomoże.

– “Wszystko zależy od tego, jak rozwinie się sytuacja związana z pandemią. Przez ostatnie pół roku działalność PE była ograniczona i także lekcje. Ale we własnym zakresie oglądam filmy w oryginale, mam książki, które sobie powolutku wypełniam. Mam świadomość tego, że jeszcze wiele jest do poprawy, ale w PE jest najważniejsze to, byśmy się wzajemnie rozumieli” – odpowiada polityk.

To może Cię zainteresować:  Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z chrztu swojego syna Stanisława.

 

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub masaż relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz