Home Kategorie Życie Podczas pogrzebu z trumny zaczęły dochodzić hałasy. Gdy ją otworzyli, zamarli

Podczas pogrzebu z trumny zaczęły dochodzić hałasy. Gdy ją otworzyli, zamarli

Podczas pogrzebu z trumny zaczęły dochodzić hałasy. Gdy ją otworzyli, zamarli

Niestety pogrzeb to uroczystość, na którą nikt nie lubi chodzić, jednak nie da się jej uniknąć. Nasi najbliżsi odchodzą i nawet w przypadku przewlekłej choroby, trudno przygotować się na tę stratę.

W tym przypadku jednak, pogrzeb okazał się być zupełnie czymś innym niż zakładali. Żałobnicy opłakujący śmierć kobiety nie spodziewali się, że pogrzeb będzie wyglądał w ten sposób, a sama historia jest niewiarygodna. Pokazuje również, dlaczego ludzie boją się bycia pogrzebanymi żywcem.

Pogrzeb pewnej kobiety przebiegał zwyczajnie, jednak w ciągu kilku sekund wszystko uległo zmianie. Kiedy w czasie uroczystości nagle do uszu zebranych zaczęły docierać dziwne dźwięki zdecydowano się działać. Mianowicie postanowili oni otworzyć trumnę.

Pogrzeb to moment, gdy po raz ostatni możemy pożegnać się z bliską nam osobą. W czasie tej ostatniej drogi, wokół trumny gromadzą się rodzina, przyjaciele i znajomi chcący oddać hołd zmarłemu. Również w tym przypadku nie brakowało bólu związanego z odejściem 49-letniej Rosjanki. Przed sobą miała jeszcze wiele do przeżycia. Wygląda również na to, że była okropnie uparta, żeby przeżyć więcej lat.

To może Cię zainteresować:  Strzelanina przy plaży. Napastnicy celowali w konkretną parę. Kobieta trzymała dziecko na rękach.

Zasadniczo wydarzenia do jakich doszło w czasie pożegnania Fagilyu Mukhametzyanov obiegły świat i stały się prawdziwą sensacją. Kobieta została złożona w trumnie, lecz zanim trafiła ona do grobu, odbyć miał się pogrzeb i poprzedzające go uroczystości związane z ostatnim pożegnaniem w gronie najbliższych. W trakcie, gdy najbliżsi pogrążeni byli w zadumie wokół trumny dało się słyszeć dźwięki. Wydawane przez nikogo innego, tylko przez tą 49-latkę.

Momentalnie wezwano pogotowie i odkryto, ze zdumieniem, że lekarze popełnili błąd. Mianowicie 49-latka wcale nie była martwa. Jej powieki poruszały się.

To może Cię zainteresować:  Sąsiedzi zauważyli chłopca w oknie opuszczonego domu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, odkrywa przerażającą prawdę.

Cierpiąca na problemy z sercem 49-letnia Fagilyu Mukhametzyanov miała umrzeć, jednak okazuje się, że rosyjscy lekarze popełnili ogromny błąd i jedynie przypadek sprawił, że kobieta nie została pochowana żywcem. Było o krok od tego, żeby kobieta rzeczywiście umarła i to w bardzo przykry sposób.

Kiedy pogotowie przybyło na miejsce, gdzie miał odbyć się pogrzeb, potwierdzono funkcje życiowe złożonej w trumnie kobiety. Wybudzającą się Fagilyu natychmiast przetransportowano do szpitala. Przeżyła ona własny pogrzeb. Te informacje pokazują wyraźnie, że pomimo rozwoju medycyny, takie rzeczy się zdarzają.

Kuchnia amerykańska: bon na menu
Kuchnia amerykańska: bon na menu
17,99 zł
25,00 zł
60 dni
do końca oferty!
17,99 zł za groupon wart 25 zł na menu na miejscu lub na wynos i więcej w restauracji Byczy Burger (do - 31%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
32
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz