Home Kategorie News Wielki chaos w centrum Polski. Ludzie musieli się ewakuować

Wielki chaos w centrum Polski. Ludzie musieli się ewakuować

Wielki chaos w centrum Polski. Ludzie musieli się ewakuować

Warszawa: media przekazały informacje o wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji. Konieczna była natychmiastowa ewakuacja, a sprawa była wyjątkowo poważna. Przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Warszawa nie ma nawet chwili spokoju i po raz kolejny znalazła się na ustach wszystkich. Mieszkańcy stolicy codziennie stawiają czoła kolejnym przeciwnościom losu. Tym razem jednak, zagrożenie było poważne.

Warszawa, wczoraj w godzinach wieczornych znalazła się w centrum zainteresowania służb. W mediach pojawiły się informacje, że w jednym z centrum handlowych ludzie zaczęli w popłochu opuszczać budynek. Ewakuacja obejmowała zarówno klientów jak i pracowników, którzy znajdowali się w budynku.

SuperExpress nieoficjalnie podaje, że powodem akcji służb w Galerii Wiatraczna był alarm bombowy. Na razie nie ma jednak zbyt wielu informacji, co do prowadzonej przez służby działań. Nie ma jednak wątpliwości, że służby podjęły wszelkie działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno klientom galerii, jak i mieszkańcom i kierowcą znajdującym się w jej otoczeniu.

To może Cię zainteresować:  Film z zatrzymania mordercy Kristiny wyciekł do sieci. „Był całkowicie zaskoczony”.

Galeria Wiatraczna znajduje się w często uczęszczanym miejscu komunikacyjnym. Tuż obok galerii znajduje się praskie rondo Wiatraczna. Na razie jednak nie podano wiadomości na temat tego czy ktokolwiek w wyniku prowadzonych działań ucierpiał oraz jak przebiega ewakuacja tak wielkiego obiektu.

To nie pierwszy tego typu alarm w ostatnich dniach. Co ciekawe jednak, wszystkie one jak do tej pory okazały się być fałszywe. Nie zmienia to jednak faktu, że obywatele muszą mieć się na baczności. Nigdy nie wiadomo czy akurat ten, nie okaże się być tym realnym.

To może Cię zainteresować:  W Łukowie zaatakowali Wietnamkę. Krzyczeli, że ma koronawirusa.

Kilka tygodni temu podobna sytuacja, również miała miejsce w stolicy. Służby wezwane zostały do liceum na Targówku, gdzie podejrzewano wyciek gazu. Sytuacja ta mogła prowadzić do niebezpiecznego wybuchu, a z racji przebywania w placówce niemal tysiąca uczniów i pedagogów natychmiast podjęto decyzję o ewakuacji szkoły.

Na ostateczne ustalenia służb dotyczących alarmu bombowego w Galerii Wiatraczna należy poczekać. Jeżeli to żart, to wyjątkowo głupi i mogący nieść realne konsekwencje.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz