Home Kategorie Życie Pilny apel policji! W Niemczech odkryte zostały zwłoki Polaka

Pilny apel policji! W Niemczech odkryte zostały zwłoki Polaka

Pilny apel policji! W Niemczech odkryte zostały zwłoki Polaka

Policja zaapelowała do wszystkich Polaków. Potrzebna jest pomoc w uzyskaniu informacji na temat mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w Niemczech. Zwłoki były zakopane w lesie.

Osoby, które pomogą w rozwiązaniu tej sprawy, mogą liczyć na nagrodę. Policja postanowiła poprosić o pomoc w pilnym apelu. W pobliżu Idar-Oberstein w Niemczech znaleziono zwłoki mężczyzny. Dużo czasu minęło, zanim policji udało się ustalić jego tożsamość.

Okazało się, że ciało należy do Polaka pochodzącego z Gdańska. Służby postanowiły zwrócić się do jego rodaków z prośbą o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek informacji na temat denat. Za wskazówki na ten temat, przewidziana jest pokaźna nagroda.

26 lat temu doszło do okropnej zbrodni. W lesie znaleziono zakopane zwłoki mężczyzny. Były zapakowane w śpiwór i worki na odpady. Makabrycznego znaleziska dokonali pracownicy leśni. Od 3 marca 1994 roku starano się ustalić tożsamość denata i w końcu, po wielu latach. Pomógł w tym przede wszystkim rozwój kryminologii i kryminalistyki.

To może Cię zainteresować:  Do ust włożyła torebkę po zaparzonej herbacie. Mało który dentysta zna ten trik

Ustalono, że ciało należy do Polaka, który w momencie zaginięcia miał 46 lat i pochodził z Gdańska, gdzie mieszkał do 1989 roku. Później, razem z rodziną, przeprowadził się w okolice Idar-Oberstein. Nazywał się Ryszard Gorcyca.

Śledczy na podstawie obrażeń, jakich doznał mężczyzna, stwierdzili, że doszło do zabójstwa, najpewniej między październikiem 1993 a marcem 1994 roku. Przy zwłokach znaleziono także 2 łopaty, z czego jedna jest bardzo charakterystyczna. Na jej uchwycie widnieje wytłoczony napis “Lasher”, ma także czerpak w kolorze czerwonym. Druga łopata jest drewniana.

To może Cię zainteresować:  Stała razem ze swoim dzieckiem w kolejce, gdy nagle usłyszała, jak kobieta mówi do dziewczynki, aby pożegnała się z mamą.

W chwili zaginięcia jego rysopis był następujący: 168 cm wzrostu, 55 kg wagi, miał także kilka tatuaży. Na piersi krzyż otoczony płomieniami, twarz diabła i sztylet na zewnętrznej części lewego przedramienia, po wewnętrznej zaś miecz, wokół którego oplótł się wąż, do tego napis “love”. Na lewym ramieniu z kolei miał twarz kobiety.

Za pomoc w ustaleniu sprawców przewidziano nagrodę w wysokości 5000 euro. Każdy, kto posiada przydatne wskazówki proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 0651/9779-2480 lub o wysłanie maila na adres [email protected]

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz