Home Kategorie Inspirujące Niezwykła historia. Uwięziony Muflon uratowany przez mężczyznę, który uprawiał jogging w lesie

Niezwykła historia. Uwięziony Muflon uratowany przez mężczyznę, który uprawiał jogging w lesie

To co wyróżnia nas na tle zwierząt, to empatia. Jej wyjątkowymi pokładami, wykazał się biegacz, który uratował uwięzionego Muflona przed pewną śmiercią. Warto docenić takie zachowanie.

Muflony to przepiękne, dzikie owce (co można zobaczyć na filmie). A my jako władcy królestwa zwierząt, powinniśmy dbać o wszystkich jego przedstawicieli. Tak jak bohater tego filmu.

Mężczyzna, którego dotyczy ta historia, akurat oddał się przyjemności jaką dla niego jest bieganie. Las, to idealne miejsce na tego typu wysiłek fizyczny. Tylko, że bohater opowieści, nie mógł zapewne spodziewać się, że podczas swojej podróży natknie się na Muflona w tarapatach.

To może Cię zainteresować:  Trzymając swojego wnuka pierwszy raz na rękach nie spodziewała się, że zrobi dla niej coś takiego!

Biedny Muflon zaplątał się swoimi rogami wokół drzewa. Gdyby nie pomoc biegacza, to zapewne zginąłby tam. Na szczęście, mężczyzna miał w sobie olbrzymią ilość empatii. Dlatego też szybko ruszył do akcji i uwolnił biedne zwierzę. Wideo, które przedstawia to zdarzenie, możecie obejrzeć poniżej. Zapraszamy do seansu.

 

Kurs online: Terapia poznawczo-behawioralna
To może Cię zainteresować:  Mały kojot krzyczał z bólu. Ludzie zauważają kaktusy na całym jego ciele i natychmiast łapią za narzędzia.
Kurs online: Terapia poznawczo-behawioralna
59,00 zł
230,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Terapia poznawczo-behawioralna z zaświadczeniem MEN i dyplomem za 59 zł z Centrum Rozwoju Personalnego 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz