Home Kategorie Ludzie Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź dosłownie zwaliła ją z nóg

Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź dosłownie zwaliła ją z nóg

Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź dosłownie zwaliła ją z nóg

Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, ostro odpowiedziała na pytanie o ciążę. Fani córki byłej pary prezydenckiej nie mogli uwierzyć w jej reakcję, padły bowiem naprawdę mocno słowa.

Aleksandra Kwaśniewska nie mogła dłużej milczeć, kiedy zapytano ją o ciążę. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich zareagowała w zaskakujący sposób. Fani byli w szoku, padły ostre słowa. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak często Aleksandra Kwaśniewska jest pytana o ciąże, to trudno jej się dziwić.

Choć Aleksandra Kwaśniewska już jakiś czas temu zdecydowała się unikać medialnego świecznika i usunęła się w cień, wciąż aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami swoim prywatnym życiem. A obserwatorów ma naprawdę wielu.

Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich najczęściej publikuje w sieci selfie ze swoim ukochanym czworonogiem. Niedawno jednak opublikowała na Instagramie zdjęcie bez pupila, żartując, że robi to, by pokazać, że nie jest od niego całkowicie uzależniona.

To może Cię zainteresować:  9-latek umierający na raka przed śmiercią spotyka swoją młodszą siostrzyczkę. Wyszeptuje słowa, które łamią serce rodzicom.

Jednakże, jedna z obserwatorek profilu Aleksandry Kwaśniewskiej, postanowił napisać co sądzi o tym, że nie ma ona dziecka:

– “Tyle lat razem i bez dzidzi” – stwierdziła.

Fani Aleksandry Kwaśniewskiej nie spodziewali się, że niepozorny komentarz wywoła u niej tyle złości. Celebrytka w ostrych słowach odpowiedziała internautce, wywołując prawdziwy szok. Dając jednocześnie w ten sposób do zrozumienia, że nie życzy sobie takich uwag.

– “To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu” – odpowiedziała. Fani byli zaskoczeni ostrą reakcją Aleksandry Kwaśniewskiej, jednak wielu z nich wyraziło poparcie dla jej odpowiedzi. Pod komentarzem celebrytki pojawiło się ponad 200 polubień.

To może Cię zainteresować:  Minister edukacji znowu bez maseczki. W końcu wyznał, dlaczego jej nie nosi.

– “Sama bym lepiej tego nie ujęła. Brawo Pani Olu” – napisała jedna z fanek.

– “No uwielbiam po prostu za ta ripostę” – stwierdziła druga.

Widać, że Pani Aleksandra Kwaśniewska nie pozwoli na to, żeby ktoś czepiał się jej życia i stylu bycia.

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz