Home Kategorie Ludzie Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź dosłownie zwaliła ją z nóg
3.24K

Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź dosłownie zwaliła ją z nóg

Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź dosłownie zwaliła ją z nóg

Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, ostro odpowiedziała na pytanie o ciążę. Fani córki byłej pary prezydenckiej nie mogli uwierzyć w jej reakcję, padły bowiem naprawdę mocno słowa.

Aleksandra Kwaśniewska nie mogła dłużej milczeć, kiedy zapytano ją o ciążę. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich zareagowała w zaskakujący sposób. Fani byli w szoku, padły ostre słowa. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak często Aleksandra Kwaśniewska jest pytana o ciąże, to trudno jej się dziwić.

Choć Aleksandra Kwaśniewska już jakiś czas temu zdecydowała się unikać medialnego świecznika i usunęła się w cień, wciąż aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami swoim prywatnym życiem. A obserwatorów ma naprawdę wielu.

Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich najczęściej publikuje w sieci selfie ze swoim ukochanym czworonogiem. Niedawno jednak opublikowała na Instagramie zdjęcie bez pupila, żartując, że robi to, by pokazać, że nie jest od niego całkowicie uzależniona.

Jednakże, jedna z obserwatorek profilu Aleksandry Kwaśniewskiej, postanowił napisać co sądzi o tym, że nie ma ona dziecka:

– „Tyle lat razem i bez dzidzi” – stwierdziła.

Fani Aleksandry Kwaśniewskiej nie spodziewali się, że niepozorny komentarz wywoła u niej tyle złości. Celebrytka w ostrych słowach odpowiedziała internautce, wywołując prawdziwy szok. Dając jednocześnie w ten sposób do zrozumienia, że nie życzy sobie takich uwag.

– „To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu” – odpowiedziała. Fani byli zaskoczeni ostrą reakcją Aleksandry Kwaśniewskiej, jednak wielu z nich wyraziło poparcie dla jej odpowiedzi. Pod komentarzem celebrytki pojawiło się ponad 200 polubień.

– „Sama bym lepiej tego nie ujęła. Brawo Pani Olu” – napisała jedna z fanek.

– „No uwielbiam po prostu za ta ripostę” – stwierdziła druga.

Widać, że Pani Aleksandra Kwaśniewska nie pozwoli na to, żeby ktoś czepiał się jej życia i stylu bycia.

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
23,99 zł
40,00 zł
Oferta zakończona!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz