Home Kategorie Ludzie Jerzy Stuhr wraz z synem i wnukiem wybrali się na wycieczkę górską. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Jerzy Stuhr wraz z synem i wnukiem wybrali się na wycieczkę górską. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Jerzy Stuhr ma się coraz lepiej. Wraz z synem i wnukiem postanowił wyruszyć na wycieczkę w góry. Wspólne zdjęcie opublikowali w mediach społecznościowych. Wywołało ono falę pozytywnych komentarzy.

Maciej Stuhr zrelacjonował rodzinną wycieczkę na Instagramie. Na umieszczonym przez aktora zdjęciu widać, że towarzyszą mu ojciec i syn, a całość wygląda naprawdę uroczo. Jak zawsze zresztą, kiedy w grę wchodzi rodzina, prawda?

Najważniejsze jest jednak to, że wygląda na to iż, dawna forma Jerzego Stuhra powróciła. To naprawdę dobra wiadomość. Po tym, jak Polska usłyszała o problemach zdrowotnych Jerzego Stuhra, aktor mógł liczyć na ogromne wsparcie ze strony fanów. Z 12 na 13 lipca trafił on do jednego z krakowskich szpitali, skąd został przetransportowany do Nowego Targu. Okazało się, że aktor miał udar. To naprawdę przeraziło jego fanów.

To może Cię zainteresować:  W przedszkolu zainstalowano kamerę. 30 minut później zarejestrowała straszną scenę!

Stan zdrowia aktora na szczęście znacznie się poprawił. Jerzy Stuhr zdążył już udzielić wywiadu Tomaszowi Lisowi, w którym powiedział, że czuje się coraz lepiej. Teraz Maciej Stuhr udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wraz z synem i ojcem spacerują po górskich szlakach.

Aż trzy pokolenia Stuhrów podczas leśnego spaceru świadczą o tym, że stan zdrowia seniora, znacznie się poprawił. To naprawdę dobra i wartościowa informacje. Powinniśmy się cieszyć. To samo zresztą piszą obserwatorzy profilu, zachwyceni tą fotografią.

 

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz