Home Kategorie Ludzie “Top Model”. Na castingu pojawił się nikt inny tylko córka basisty Scorpions. Tata mocno ją wspierał

“Top Model”. Na castingu pojawił się nikt inny tylko córka basisty Scorpions. Tata mocno ją wspierał

“Top Model”. Na castingu pojawił się nikt inny tylko córka basisty Scorpions. Tata mocno ją wspierał

Niestety, Maria Stańczyk-Mąciwoda nie dostała się do kolejnego etapu. Rozumiecie decyzję jury? W końcu kobieta ta jest naprawdę piękna. Dlatego zaskakuje nas to. Aczkolwiek, taka jest decyzja jury.

Za nami trzeci odcinek 9. sezonu “Top Model”. Fani programu nie mogą narzekać na brak emocji. W środowy wieczór ich nie brakowało, a wszystko dlatego, że właśnie zakończył się etap castingów, a uczestnicy, którym udało się zachwycić jury, spróbowali swoich sił na bootcampie. Ten sezon będzie naprawdę wyjątkowy.

Po zmaganiach na sesjach zdjęciowych tylko 12 osób zagwarantowało sobie dalszy udział w programie. W kolejnym odcinku wystąpią między innymi: Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Dominik Bereżański, Łukasz Bogusławski, Karolina Płocka, Wiktoria Chorążak, Dominic D’Angelica, Patrycja Sobolewska, Agnieszka Skrzeczkowska, Mariusz Jakubowski, Mikołaj Śmieszek i Ernest Morawski.

Na castingach do “Top Model” nie zabrakło nie tylko emocji, ale i barwnych osobowości. W programie jury gościło między innymi weterana programu – Krzysztofa Kaletkę.

Jednak to inne spotkanie wywołało zachwyt u fanów jak i u samych jurorów.  W pewnym momencie na wybiegu przed Joanną Krupą, Katarzyną Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim pojawiła się… córka basisty legendarnego zespołu Scorpions. Zaprosili nawet muzyka do siebie.

Niestety, mimo że Joanna Krupa jest ogromną fanką zespołu, Marii Stańczyk-Mąciwodzie nie udało się jej oczarować na tyle, by dostać się do kolejnego etapu. Czy uważacie, że ta decyzja jury była dobra?

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
14,99 zł
100,00 zł
180 dni
do końca oferty!
14,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na makijaż permanentny oczu i więcej w Eliksir Piękna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz