Home Kategorie Ludzie Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak na wizji. Wszyscy zamilkli i nie wiedzieli co zrobić

Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak na wizji. Wszyscy zamilkli i nie wiedzieli co zrobić

Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak na wizji. Wszyscy zamilkli i nie wiedzieli co zrobić

Agnieszka Woźniak-Starak zaliczyła sporą wpadkę na wizji. Podczas programu Dzień dobry TVN, w którym dziennikarka jest od niedawna, pozwoliła sobie o jedno zdanie za dużo. Zapewne już żałuje.

Niektórzy śmieją się, że gwiazda TVN-u dumnie idzie po ścieżce wytyczonej przez Jolantę Pieńkowską, która kiedyś była ikoną wpadek w śniadaniówce TVN-u. Ciekawe czy przebije Jolantę Pieńkowską. Jak sądzicie?

Agnieszka Woźniak-Starak po trudnym czasie żałoby po mężu, w końcu wróciła do pracy na antenie TVN-u. Dziennikarka wespół z Ewą Drzyzgą poprowadziły do tej pory zaledwie kilka odcinków. Wygląda jednak na to, że już zdążyła zaliczyć wpadkę na antenie TVN.

Dziennikarka przeżyła dziś dużą wpadkę, która zszokowała współprowadzących program. Podobnie dziennikarz, który właśnie przeglądał “plotkarski” element prasy codziennej. Wszyscy byli w szoku tym co powiedziała Woźniak-Starak.

To może Cię zainteresować:  Lawina komentarzy pod zdjęciem Agnieszki Woźniak-Starak. Piotra wciąż nie odnaleziono.

Temat zszedł na plotki, które widać zawiodły Agnieszkę, ponieważ właśnie wtedy Woźniak-Starak powiedziała coś czego mówić nie powinna, a mianowicie:

– “Myślałam, że chcesz opowiedzieć o zaręczynach szefa TVN” – przyznała, zawiedzionym głosem. Wszyscy byli zszokowani, że wypaliła z czymś takim.

W tym momencie dziennikarz jak i współprowadząca Ewa Drzyzga zamarli, przekazuje pomponik.pl. Co prawda wiadomość o związku prezesa stacji Edwarda Miszczaka z dużo młodszą aktorką nie jest nowością, to jednak nikt się do tego nie odnosił, aż do teraz.

Prezes TVN-u nie odniósł się do wpadki dziennikarki. Jednak to jedno zdanie dość mocno wstrząsnęło widzami. Czyżby Woźniak-Starak celowo wyjawiła skrywaną przez prezesa tajemnicę czy miał to być po prostu głupi żart? Tak czy inaczej, ludzie nabijają się, że wpadkami może przebić samą Pieńkowską.

To może Cię zainteresować:  Prokuratura podała bezpośrednią przyczynę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Jolanta Pieńkowska zapisała się w pamięci widzów śniadaniówki jako osoba szczególnie otwarta i uśmiechnięta. Jednak mało który dziennikarz zaliczył tyle wpadek na wizji, co ona.

Z drugiej strony jednak należy zauważyć, że większość wpadek Pieńkowskiej nie odbiło się w szczególny sposób na jej karierze czy wizerunku. Biorąc jednak pod uwagę, jaką wpadką wykazała się Woźniak-Starak, to w tym przypadku może być inaczej.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz