Home Kategorie Ludzie Nagła zmiana w życiu Tomasza Komendy. Koszmar powrócił, a rodzina jest bezradna

Nagła zmiana w życiu Tomasza Komendy. Koszmar powrócił, a rodzina jest bezradna

Nagła zmiana w życiu Tomasza Komendy. Koszmar powrócił, a rodzina jest bezradna

Tomasz Komenda mógł mieć nadzieję, że po uniewinnieniu od zarzucanych mu czynów oraz wyjściu z więzienia, najgorsze ma już za sobą. Niestety koszmar wydaje się nigdy nie kończyć.

Pomimo faktu, że Tomasz Komenda został uniewinniony, to nie zaznał spokoju. Atakowany jest przez nikogo innego tylko przez rodzinę, zgwałconej i zamordowanej dziewczynki, która zdaje się nie wierzyć w jego niewinność. To naprawdę smutna sytuacja.

Pojawił się właśnie niespodziewany zwrot akcji w tej sprawie. Rodzina nie wie jak ustosunkować się do tej decyzji.Tomasz Komenda po 18 latach opuścił więzienie i został oczyszczony z zarzutów. Sąd uznał, że nie brał on udziału w zamordowaniu i zgwałceniu 15-letniej Małgosi. Niestety sytuacja mężczyzny na wolności, wcale nie jest dobra.

To może Cię zainteresować:  Oto najładniejsza babcia na świecie. Ma 63-lata i niewiarygodną figurę.

Tomasz Komenda nie zasiada już na ławie oskarżonych. Mężczyzna próbuje na nowo ułożyć sobie życie i zapomnieć o koszmarze jaki przeżywał zza kratkami. Przez kilkanaście lat utrzymywał, że nie brał udziału w zbrodni, którą żyła cała Polska i po 18 latach sąd przyznał mu rację. Rodzina dziewczynki jednak nie wierzyła w jego niewinność i atakowała Komendę.

Toczący się obecnie proces oskarżonych Ireneusza M. oraz Norberta B. według zrozpaczonych rodziców powinien mieć jeszcze jednego oskarżonego. Ostatnio w trakcie przerwy w czasie rozprawy rodzice zdecydowali się na kolejny cios wymierzony w mężczyznę, zorganizowali pikietę z wymownymi banerami. Tomasz Komenda miał tego dość i zdecydował się działać w tej sprawie.

Tomasz Komenda ma dość niekończącego się koszmaru oraz kolejnych przykrości ze strony rodziców zamordowanej nastolatki. Mimo prawomocnego wyroku sądu, nadal oskarżany jest on o udział w zbrodni. Na antenie TVN wystosował więc w stronę rodziny dziewczynki, oskarżenia.

To może Cię zainteresować:  Ten człowiek zdecydował o aresztowaniu Tomasza Komendy. „Nie mam zamiaru go przepraszać".

Okazuje się, że przyniosło to zakładanych skutków, zatem sprawy przyjmują inny tor. Tomasz Komenda najprawdopodobniej pozwie rodziców zamordowanej dziewczyny. Oskarżenie będzie dotyczyć pomówień.

– “On nadal bardzo źle znosi to psychicznie. Co jakiś czas przychodzą załamania. […] Jeśli złoży pozew, to znów wszystkie złe emocje wrócą” – przekazał w rozmowie z dziennikarzami, znajomy Tomasza Komendy.

– “Decyzja należy do Tomka. W tej sprawie jest tak wiele emocji, że nie należy się nikomu dziwić. To on decyduje” – przekazał pełnomocnik Tomasza Komendy.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
57
Zły
Zły
22

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz