Home Kategorie Ludzie Brad Pitt i Jennifer Aniston. Musicie zobaczyć to wideo!

Brad Pitt i Jennifer Aniston. Musicie zobaczyć to wideo!

Brad Pitt i Jennifer Aniston. Musicie zobaczyć to wideo!

Cały świat mówi o ponownym spotkaniu Jennifer Aniston i Brada Pitta na ekranie. Byli małżonkowie wzięli udział we wspólnym projekcie pierwszy raz od rozwodu. Kto by się spodziewał.

Zobaczcie wideo z tego specjalnego wydarzenia, które zelektryzowało fanów na całym świecie. Spotkali się na ekranie pierwszy raz po 19 lat. Jennifer Aniston i Brad Pitt tworzyli parę przez 7 lat, w tym przez 5 lat byli małżeństwem – rozwiedli się w 2005 roku po skandalu jakim była rzekoma zdrada z Angeliną Jolie (która wkrótce po tym została partnerką Pitta).

Brad i Angelina byli razem przez 11 lat, w 2014 roku zdecydowali się na ślub, a 2 lata póżniej aktorka złożyła pozew o rozwód, chciała nawet odebrać swojemu mężowi prawa rodzicielskie (mają razem sześcioro dzieci: córkę Shiloh i bliźnięta Vivienne i Knoxa oraz trójkę adoptowanych dzieci: Maddoxa i Paxa oraz Zaharę).

Oficjalnie rozwiedli się oni w roku 2019, a w mediach pojawiały się spekulacje, że aktor znów związał się z Jennifer Aniston. Nie brakowało teorii spiskowych o tym, że wzięli kolejny, potajemny ślub – ostatecznie okazało się, że od wielu lat się przyjaźnią i nie żywią do siebie urazy w związku z łączącą ich przeszłością.

To może Cię zainteresować:  Edyta Górniak na Balu TVN 2019 przerwała występ Patricii Kazadi.

Potrzebujecie na to dowodów? Najlepszym niech będzie to, że  Brad i Jennifer wzięli udział we wspólnym projekcie po raz pierwszy od 19 lat.Musicie obejrzeć fragment, który Pitt opublikował na swoim Instagramie. Zdecydowanie warto.

Brad Pitt i Jennifer Aniston wystąpili razem na ekranie w 2001 roku – aktor zagrał epizodyczną rolę w słynnym serialu „Przyjaciele”, w którym Aniston grała jedną z głównych postaci, Rachel Green. Od tamtej pory nie brali udziału we wspólnych projektach. Aż do dnia dzisiejszego!

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli udział we wspólnym czytaniu scenariusza filmowego do „Beztroskich lat w Ridgemont High” na Zoomie. Inicjatorem wydarzenia jest Sean Penn, współzałożyciel organizacji non-profit CORE oraz REFORM Alliance. Projekt, w którym wystąpili również Julia Roberts, Matthew McConaughey, Morgan Freeman i inni aktorzy miał za zadanie nagłośnić działania organizacji, zajmujących się m.in. pomocą w nagłych wypadkach, spowodowanych koronawirusem.

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli po prostu świetni podczas swojego występu. “Cześć Aniston. – Cześć Pitt. – Jak się masz? – Dobrze skarbie. A Ty?”, byli małżonkowie wymienili przyjacielski i ciepły dialog, po czym zabrali się z całą grupą do czytania scenariusza filmu.

Brad wcielił się w rolę Brada Hamiltona, natomiast Jennifer zagrała zalotną licealistkę, Lindę Barnett. – “Cześć Brad, wiesz, że zawsze uważałam, że jesteś słodki? Jesteś taki seksowny” – powiedziała Jennifer, a właściwie jej postać zakochana w Bradzie. Trzeba przyznać, że wyszło im to naprawdę świetnie, a nam pozostaje się cieszyć z ich wspólnego projektu. Kto wie, może to zapowiedź przyszłej współpracy? Byłoby cudownie.

 

Laserowa korekcja wzroku
Laserowa korekcja wzroku
1 650,00 zł
851,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Laserowa korekcja wzroku (od 1650 zł) w Przychodni i Szpitalu Okulistycznym Retina

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz