Home Kategorie Życie 12-letni chłopiec zbudował Titanica z klocków Lego. Co sądzicie?

12-letni chłopiec zbudował Titanica z klocków Lego. Co sądzicie?

12-letni chłopiec zbudował Titanica z klocków Lego. Co sądzicie?

12-letni chłopiec z autyzmem zbudował Titanica z klocków Lego. Jak oceniacie jego pracę? Podoba się wam? Bo nam bardzo. Chłopak ma talent, tego nie można mu odmówić.

Titanic to legendarny statek, którego tragiczną historię zna praktycznie każdy. 12-letni chłopiec zainspirował się nią i stworzył prawdziwe dzieło. Mało kto może zapewne pochwalić się takimi pokładami cierpliwości oraz umiejętnościami inżynierskimi jak on. Projekt wygląda naprawdę przepięknie i jest zgodny z oryginalnym wyglądem statku.

Titanic oraz historia z nim związana, na przestrzeni lat inspirowała do tworzenia kolejnych dzieł. Na szczęście nie tylko wielcy twórcy mają monopol na tworzenie treści zapierających dech w piersi. Chłopiec z autyzmem postanowił oddać hołd tej historii i zbudował model Titanica.

To może Cię zainteresować:  Karmienie piersią w miejscach publicznych. Czy was to gorszy?

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie zamieszczone na profilu “Przydatne informacje, które musisz znać” na Facebooku, gdzie dokładnie widać, że chłopiec jest znacznie mniejszy niż długość jego statku. Trzeba przyznać, że model robi wrażenie. Większość z nas nie tylko, nie byłaby w stanie tak realistycznie oddać wyglądu słynnego statku, widać od razu, że poświęcił temu bardzo dużo czasu.

12-letni chłopiec udowadnia, że nic nie jest w stanie stanąć nam nad drodze, w momencie, gdy poświęcimy się swoim marzeniom całkowicie. Mimo swojego autyzmu dziecko pokazało, że potrafi stworzyć coś wyjątkowego, mimo że cierpi z powodu choroby.

To kolejny dowód na to, że pod żadnym pozorem nie należy oceniać książki po okładce, gdyż wielokrotnie nasze szacunki mogą całkowicie minąć się z faktami.

To może Cię zainteresować:  Często zakładane buty śmierdzą jeszcze bardziej w czasie lata. Oto 10 sztuczek na usunięcie zapachu potu.

Jak oceniacie statek zbudowany przez 12-latka? Czy jest on podobny do oryginału, który możecie znać chociażby z filmu Camerona z roku 1997 (tak to ten z Leonardo DiCaprio). Nie ulega wątpliwości, że chłopiec ma powody do dumy. Należą mu się ogromne gratulacje i uznanie ciężkiej pracy jaką musiał wykonać, aby móc osiągnąć zakładany cel. Jak widać, ciężka praca zawsze jest drogą do sukcesu.

 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz