Home Kategorie Ludzie Radość i duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła cudowną nowinę z życia Conana
5.58K

Radość i duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła cudowną nowinę z życia Conana

Radość i duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła cudowną nowinę z życia Conana

Dagmara Kaźmierska ma powody do świętowania. Właśnie ogłosiła wspaniałą nowinę. Gwiazda pęka z dumy i chwali się niezwykłym wydarzeniem z życia jej syna. Ma ona powody by mówić o swoim szczęściu.

Dagmara Kaźmierska bardzo lubi mówić o swoim synu Conanie, którego czasem widzowie Królowych życia mogą obejrzeć w akcji ze swoją mamą. Teraz dumna Dagmara postanowiła pochwalić się niezwykłym wydarzeniem z życia 19-latka. Faktycznie, sprawa jest niebagatelna i wymaga od nas gratulacji.

Conan na oczach widzów przechodził trudny czas dorastania. Towarzysząc swojej mamie w programie, szybko osiągnął dużą popularność, a widzowie wróżyli mu, jaka czeka go przyszłość. Dagmara jednak nie ma się zupełnie o co martwić. Gwiazda jednak nie ma o co się martwić, jej syn osiągnął olbrzymi sukces, o czym Kaźmierska wspomniała zresztą na swoim Instagramie.

– “Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to takie płytkie. Ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę” – pochwaliła się dumna mama. Widać, że chłopak chce osiągnąć coś więcej niż po prostu żyć z popularności i pieniędzy rodziców.

Mało kto lubi wspominać czasy szkolne i dorastania. Conan akurat ten moment swojego życia przeżył także wśród ciekawskich kamer TTV. Nie wyszło mu to jednak na złe, bo dzięki temu, widzowie mogli podziwiać jego niezwykłą przemianę. Chłopiec wyleczył trądzik, zaczął dbać o sylwetkę, zmienił fryzurę, stając się kompletnie nie do poznania. Stał się mężczyzną, który wie czego chce od życia.

Jak widać, syn gwiazdy jest bardzo pracowity, bo wśród licznych sukcesów zmiany wizerunku, dostał się także na niełatwe studia medyczne. Mamy nadzieję, że świetnie sobie poradzi, a Dagmara będzie go wspierać. Medyna to bowiem trudny kierunek, który wymaga wiele pracy i poświęceń. Trzymajmy więc za niego kciuki.

Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i spa
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i spa
219,00 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy dla 2 osób lub rodziny z wyżywieniem, spa i basenem w Hotelu Bystra – wakacje i inne terminy

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz