Home Kategorie Życie Pijana matka pojechała z 2-letnim synkiem na zakupy. Upuściła dziecko podczas wsiadania do auta

Pijana matka pojechała z 2-letnim synkiem na zakupy. Upuściła dziecko podczas wsiadania do auta

Pijana matka pojechała z 2-letnim synkiem na zakupy. Upuściła dziecko podczas wsiadania do auta

Pijana matka z 2-letnim synkiem przyjechała samochodem do marketu w Teresinie na Mazowszu. Podczas wsiadania do auta upuściła dziecko. Na szczęście kobietę zatrzymał przytomny przechodzień.

Jak poinformowała PAP w poniedziałek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie Agnieszka Dzik, do tzw. obywatelskiego ujęcia doszło w piątek. Kobieta zarówno swoim wyglądem jak i zachowaniem, wzbudziła niepokój u jednego z mężczyzn, który również znajdował się na terenie sklepu.

– “Kobieta swoim wyglądem i zachowaniem zwróciła uwagę 29-letniego mężczyzny, który zaobserwował ją już w markecie, a następnie zaniepokojony wyszedł za nią ze sklepu i widział, jak podczas otwierania drzwi do samochodu, upuściła chłopca” – przekazała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji.

To może Cię zainteresować:  Pijana matka pobiła 4-miesięczną Laurę. „W pewnym momencie rzuciła nią o podłogę”.

Mężczyzna nie pozwolił kobiecie odjechać i wezwał policję. Badanie wykazało, że 35-latka ma prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci wezwali na miejsce ojca dziecka i karetkę pogotowia. Lekarz po badaniu nie stwierdził obrażeń u chłopca. Dziecko trafiło pod opiekę taty.

35-latka została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiała, usłyszała zarzuty dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i narażenia dziecka na utratę zdrowia i życia.

Kobieta przyznała się do popełnienia zarzucanych jej czynów.Sprawą zajmie się teraz prokuratura, a następnie sąd. – W poniedziałek policjanci przekażą także materiały w sprawie 35-latki do sądu rodzinnego i ośrodka pomocy społecznej” – przekazała policjantka.

To może Cię zainteresować:  Kierowca dostrzegł na chodniku porzucony wózek. Wewnątrz siedziała 2,5-letnia dziewczynka.

Zastanawiająca w tym wszystkim jest, porażająca więc głupota matki. Naraziła swoje dziecko, na realne zagrożenie zdrowia i życia. Dobrze, że znalazł się człowiek, który bardzo szybko zdał sobie sprawę z tego co się dzieje i postanowił zareagować.  Nie wiadomo jakby się to skończyło, gdyby nie tak szybka i dobra reakcja mężczyzny. Cieszmy się, że społeczeństwo reaguje.

Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
9,90 zł
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 9,90 zł: obustronne wizytówki – 100, 200, 400 lub 600 szt. na Yuupi.pl (do -84%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz