Home Kategorie Niesamowite Znaki zodiaku, które nie nadają się na małżonków – często biorą rozwód

Znaki zodiaku, które nie nadają się na małżonków – często biorą rozwód

Znaki zodiaku, które nie nadają się na małżonków – często biorą rozwód

Niektóre znaki zodiaku są z góry skazane na rozwód. Nie są w stanie być dobrymi partnerami po ślubie co prowadzi, do rozpadu pożycia małżeńskiego. Oto znaki zodiaku, którym małżeństwo nie jest pisane.

Te cztery znaki zodiaku, to typy, dla których ołtarz to coś czego powinni unikać. W ich przypadku, rozpad pożycia małżeńskiego jest bardzo prawdopodobny. Na to przynajmniej, wskazują gwiazdy. Te znaki zodiaku to:

Strzelec

Zacznijmy od tego, że on właściwie w ogóle nie powinien brać ślubu. Choćby dlatego, że serce Strzelca jest wielkie, a tym samym też pojemne. Zodiakalny Strzelec zmienia obiekt swoich uczuć z zastraszającą regularnością i niewiele można z tym zrobić. Nawet jeżeli uda się go zaciągnąć przed ołtarz (co samo w sobie jest mało prawdopodobne), to i tak trzeba się przygotować, że będzie on bądź ona, obiektem westchnień wielu innych osób.

To może Cię zainteresować:  Jesteś zodiakalnym Rakiem albo znasz jakiegoś? Możesz uważać się za szczęściarza. Sprawdź czemu.

Panna

Wziąć ślub z Panną nie jest trudno. To człowiek bardzo rodzinny i poważnie myślący o przyszłości. Marzy mu się posiadanie małżonka, gromadki dzieci i domku z ogródkiem. Szybko będzie dążyć do zrealizowania swoich zamierzeń.  Problem w tym, że zodiakalne Panny są marzycielami, a rzeczywistość rodzinna je rozczarowuje. Nagle okazuje się, że dzieci to wysiłek, żona ma rozstępy po ślubie itd. Zszokowani rzeczywistością, próbują od niej uciec.

Wodnik

Wodnik-małżonek to w zasadzie oksymoron. Ze wszystkich 12 przedstawicieli zodiaku to właśnie on jest tym, który ślubu boi się jak diabeł wody święconej. On nawet ze słowem “związek” ma wielki problem i stara się unikać tak poważnych deklaracji. Dla niego zdecydowanie łatwiejsze do przyjęcia są sformułowania “układ” lub “friends with benefits”. Wodnik, nawet przed ślubnym ołtarzem, składając przysięgę, będzie szukał furtki, która pomoże mu ominąć te wszystkie zapewnienia o miłości aż do śmierci.

Koziorożec

To może Cię zainteresować:  27 niezwykłych tatuaży 3D, przez które Twój mózg oszaleje #21 jest naprawdę przerażający

W przypadku Koziorożca sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż z pozostałymi znakami z tego rankingu. Osoby urodzone w tym okresie astrologicznym s godne zaufania, stałe w uczuciach, solidne, zaradne, troskliwe i opiekuńcze. Idealni partnerzy na całe życie. Problem w tym, że zodiakalny Koziorożec dba o twoje bezpieczeństwo materialne spędzając długie godziny w pracy. Innymi słowy, do rozpadu małżeństwa może dojść, bo jest on typowym pracusiem. A partner bądź partnerka, muszą to zaakceptować

 

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
13 dni
do końca oferty!
Od 7zł: pakiet 10, 100 lub nawet 500 odbitek (10x10 lub 10x15 cm) w jakości HD na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz