Home Kategorie Ludzie Ludzie ze zdumieniem patrzą na dłoń Martyny Wojciechowskiej. “Co to jest?!”
3.73K

Ludzie ze zdumieniem patrzą na dłoń Martyny Wojciechowskiej. “Co to jest?!”

Ludzie ze zdumieniem patrzą na dłoń Martyny Wojciechowskiej. “Co to jest?!”

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, choć są zaręczeni od ponad półtora roku, nie chcą o tym opowiadać. Ostatnio jednak, dziennikarka postanowiła uchylić nam rąbka tajemnicy.

Martyna Wojciechowska jest jedną z tych gwiazd, które stronią od czerwonego dywanu i informowania mediów o każdym wydarzeniu w swoim życiu. Jednak nie była też przesadnie skryta, wspominała o swoich nieudanych związkach i ucieczkach sprzed ołtarza.

W końcu, po kilku latach bycia singielką, postanowiła się ustatkować. Jej wybrankiem został kolega ze stacji, Przemek Kossakowski. Trzeba przyznać, że ich związek od początku nosi znamiona bardzo udanego. Dziennikarze długo ukrywali, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Gdy w końcu oficjalnie się przyznali, w mediach zaczęło się istne szaleństwo. Para jednak studziła nastroje i tak, jak to ma w zwyczaju, niczego zbytnio nie komentowała.

Gwiazdy są tak bardzo skryte, że zasadniczo dowiedzieliśmy się o ich zaręczynach dopiero półtora roku po fakcie. Gdy stało się pewne, że Kossakowski poprosił ukochaną o rękę, wszyscy zaczęli przyglądać się błyskotce na palcu jego wybranki.

– “Szczegóły są owiane tajemnicą, ale mogę powiedzieć, że jest to absolutnie kosmiczny pierścionek z fragmentem meteorytu. Reszta jest tajemnicą Przemka. Ale mogę powiedzieć, że lubię być zaskakiwana i lubię zaskakiwać. W tym względzie jestem zwolenniczką bardzo miłych niespodzianek” – powiedziała Martyna Wojciechowska.

Jedno jest pewne. Jeśli zakochani rzeczywiście zdecydują się zawrzeć małżeństwo, media jak zawsze dowiedzą się o tym jako ostatnie. Dlatego też jedyne co nam pozostaje, to po prostu czekać.

Piękny uśmiech
Piękny uśmiech
69,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej od 69,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz