Home Kategorie Ludzie Danuta Martyniuk żąda zwrotu pierścionka zaręczynowego od synowej. Ta pamiątka była w jej rodzinie od przeszło stu lat

Danuta Martyniuk żąda zwrotu pierścionka zaręczynowego od synowej. Ta pamiątka była w jej rodzinie od przeszło stu lat

Danuta Martyniuk żąda zwrotu pierścionka zaręczynowego od synowej. Ta pamiątka była w jej rodzinie od przeszło stu lat

Danuta Martyniuk nie tylko nie może się pogodzić z wyrokiem sądu, ale żąda również, żeby jej synowa zwróciła pierścionek zaręczynowy, który jest rodzinną pamiątką. Czy uda się go odzyskać?

Rozwód Daniela Martyniuka nadal jest jednym z najgorętszych tematów w mediach. Syn króla disco polo rozwiódł się po zaledwie dwóch latach małżeństwa.  Ta kobieta po prostu nie była mu pisana. Jednak sprawa ta, nadal ma wiele ciekawych wątków.

W poniedziałkowe popołudnie sąd w Białymstoku wydał wyrok i orzekł, że związek rozpadł się z winy Daniela. Podczas rozprawy sądowej mężczyźnie towarzyszyła matka, Danuta. W rozmowie z “Faktem” powiedziała co sądzi o swojej byłej już synowej i stwierdziła, że wyrok sądu to jawna kpina.

Daniel Martyniuk wziął ślub z Eweliną na początku października 2018 roku. Okazuje się, że syn Zenona Martyniuka oświadczył się partnerce i podarował pierścionek, który należał do jego rodziny od ponad stu lat. Przed nią nosił go nikt inny, tylko sama Danuta Martyniuk. Która, teraz chce odzyskać pamiątkę.

To może Cię zainteresować:  Zenek Martyniuk rozwiedzie się z żoną? Sąsiedzi alarmują, że w ich domu dochodzi do strasznych awantur

– “Dałam pierścionek zaręczynowy swój ponad stuletni, pamiątkę” – stwierdziła oburzona.

– “Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek” – dodaje partnerka popularnego piosenkarza.

Jak widać, pamiątka rodzinna ma bardzo duże znaczenie dla samej Danuty. Ponadto Martyniukowie ciągle podkreślają, że bardzo pomagali Ewelinie. Wysyłali pieniądze na utrzymanie wnuczki i kupowali jej potrzebne rzeczy.

Mimo to sędzia podczas poniedziałkowej rozprawy przyznał alimenty dla półtorarocznej Laury (wynoszące 1200 złotych miesięcznie) i dla Eweliny (2 tysiące miesięcznie). To był dla nich prawdziwy szok.

To może Cię zainteresować:  „Chcę się tarzać, aportować...”. 21-latka rzuciła pracą, aby udawać psa i... zarabia krocie.

Najbliżsi Daniela nie mogą pogodzić się z tym wyrokiem. Z pewnością to nie koniec batalii sądowej między synem Zenka, a matką jego córki. Danuta Martyniuk wyraźnie jednak stwierdziła, że nie zamierza po prostu tak zostawić tej sprawy. Będzie walczyć o swoją pamiątkę rodzinną, a także o dobro syna, który według niej, również ucierpiał w tej sprawie.

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
91
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz