Home Kategorie Poruszające Matka piątki dzieci została znaleziona martwa na balkonie. “Źle jej się oddychało”

Matka piątki dzieci została znaleziona martwa na balkonie. “Źle jej się oddychało”

Matka piątki dzieci została znaleziona martwa na balkonie. “Źle jej się oddychało”

W Bydgoszczy doszło do tragicznego zdarzenia. Pani Agnieszka – matka piątki dzieci, została znaleziona martwa na balkonie. Nikt nie mógł się tego spodziewać, a jednak doszło do tragedii.

Kobieta nagle straciła przytomność i pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej, nie udało się jej uratować. Na jaw wychodzą jednak zupełnie nowe fakty, które rzucają odrobinę światła, na tą szokującą i co ważniejsze, niezwykle smutną sprawę.

Pani Agnieszka zmarła 17 września, miesiąc po tym, jak urodziła córkę. Jeszcze gdy była w ciąży, pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne. Kobieta nie mogła oddychać i przeszła tracheotomię. Niestety, ale ciąża bardzo mocno osłabiła jej organizm co zapewne było początkiem, końca.

To może Cię zainteresować:  Znany jest motyw 14-latka, który zamordował rodzinę. „Wpadł w prawdziwą furię”.

Pomimo tracheotomii kobieta wciąż nie czuła się dobrze. Miała duszności, a po wyjęciu rurki wróciły problemy z oddychaniem. Mówił o tym mąż kobiety w wywiadzie dla “Gazety Pomorskiej”.

– “Kilka dni temu poszła do szpitala na wyjęcie rurki. Źle jej się potem oddychało. Trzeba było wzywać pogotowie. Czuwałem przez 3 noce z rzędu, bo ona zasnąć nie mogła przez duszności” – powiedział pan Tomasz.

Następnej nocy pani Agnieszka zmarła. Jej mąż obudził się w nocy i znalazł ją nieprzytomną na balkonie. Natychmiast przystąpił do udzielania pierwszej pomocy oraz wezwał pogotowie. Niestety nie udało się jej uratować. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon tej młodej kobiety.

To może Cię zainteresować:  Znaleziono zwłoki 10 zaginionych dzieci. Brakowało im części ciała a także zębów.

Pani Agnieszka osierociła pięcioro dzieci. Oliwia ma 9 lat, syn Tomek ma 3 lata, Kacper 2 lata, a Oskar rok. Najmłodsza Amelia, miała zaledwie miesiąc. To smutna wiadomość. Teraz wszyscy zadają sobie pytanie czy tej tragedii można było uniknąć?

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz