Home Kategorie News Tragiczny wypadek na budowie DK 94 w Sosnowcu. Ciężarówka przygniotła robotnika

Tragiczny wypadek na budowie DK 94 w Sosnowcu. Ciężarówka przygniotła robotnika

Tragiczny wypadek na budowie DK 94 w Sosnowcu. Ciężarówka przygniotła robotnika

Tragedia na budowie DK 94 w Sosnowcu (woj. śląskie). Robotnik został przygnieciony przez jeden z samochodów ciężarowych. Niestety wypadek okazał się być koszmarny w skutkach, mężczyzna nie przeżył.

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę przed godz. 9 podczas przebudowy DK 94 w Sosnowcu w pobliżu hipermarketu Makro. Podczas wykonywanych prac ciężarówka wjechała w jednego z robotników. Mężczyzna zginął na miejscu na oczach kolegów. To naprawdę smutna informacja.

– “Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że doszło do potrącenia jednego z pracowników przez pojazd ciężarowy, który akurat wykonywał manewr w związku z prowadzonymi pracami” – mówiła podkom. Sonia Kepper w rozmowie z “Dziennikiem Zachodnim”.

To może Cię zainteresować:  Gry komputerowe na liście lektur. To nowy pomysł premiera.

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Ciało mężczyzny zakryto i otoczono czerwonym parawanem straży pożarnej. Z informacji portalu wynika, że nie miał szans na przeżycie. Świadkami byli jego koledzy i przyjaciele z pracy, którzy na własne oczy, widzieli jak ginie osoba, którą znają. To dla nich naprawdę duży szok.

– “Dostaliśmy informację o mężczyźnie, który został przygnieciony przez ciężarówkę. Na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej. Po dojeździe okazało się, że mężczyzna został potrącony przez wywrotkę. Nie wykazywał funkcji życiowych” – relacjonował dyżurny komendy PSP w Sosnowcu.

To może Cię zainteresować:  Takiego Księżyca nie było od wielu lat. Czeka Was niesamowite zjawisko na niebie...

Pomimo wypadku, same roboty na DK 94 w Sosnowcu nie zostały zatrzymane. Jedyne co pozostaje, to złożyć kondolencje rodzinie tragicznie zmarłego. Takie wypadki nie powinny się zdarzać.

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz