Home Kategorie Poruszające Malutki chłopiec nie mógł złapać oddechu. Policjant biegł żeby uratować mu życie!

Malutki chłopiec nie mógł złapać oddechu. Policjant biegł żeby uratować mu życie!

Malutki chłopiec nie mógł złapać oddechu. Policjant biegł żeby uratować mu życie!

Początek tygodnia zaczął się dla sulęcińskich policjantów sytuacją, w której gra toczyła się o ludzkie życie. Malutki chłopczyk miał trudności z oddychaniem. Szybka reakcja uratowała jego życie.

Bycie policjantem może czasem zaskakiwać, przychodzą sytuacje, które zaskoczą nawet najbardziej doświadczonego policjanta. Potwierdzeniem tej reguły jest sytuacja, do której doszło w poniedziałek, 21 września. Starszy sierżant Rafał Radecki wraz z sierżantem Łukaszem Płonką patrolowali ulice Emilii Plater w Sulęcinie. Gdy wjechali na parking pobliskiego marketu, ze sklepu wybiegli przerażeni rodzice z małym dzieckiem na rękach.

Kobieta poprosiła funkcjonariuszy o pomoc, więc postanowili oni działać. Policjanci od razu ruszyli do działania. Sytuacja była bardzo dynamiczna. Decyzje musiały zapadać w ułamkach sekund. Mundurowi postanowili zabrać rodziców i dziecko do radiowozu, a następnie używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych udali się do Szpitala Powiatowego w Sulęcinie.

To może Cię zainteresować:  „Wyłam z rozpaczy nad jej łóżeczkiem”. Mama Kasi rozpaczliwie błaga o pomoc dla córeczki.

Policjant, który widział, że mama już nie daje rady, złapał dziecko na ręce i sam pobiegł z nim prosto do Izby Przyjęć. Wiedział, że zrobi to szybciej od niej, więc postanowił działać. Tam, na dziecko czekał już zespół medyczny, który zdołał ustabilizować funkcje życiowe dziecka. Jak podkreślają sami policjanci, sytuacja, z którą przyszło się im zmierzyć była niezwykle stresująca. Jedno trzeba stwierdzić. Ci policjanci, to bohaterowie.

 

Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
49,99 zł
102,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie krwi: pakiet profilaktyczny od 49,99 zł i więcej opcji w Laboratorium Analitycznym QuickLab (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz