Home Kategorie Ludzie Joanna Koroniewska pokazała na Instagramie pośladki. Wszystko to dla reklamy!

Joanna Koroniewska pokazała na Instagramie pośladki. Wszystko to dla reklamy!

Joanna Koroniewska pokazała na Instagramie pośladki. Wszystko to dla reklamy!

Joanna Koroniewska zdradziła także, co najbardziej podoba się w kobietach Maciejowi Dowborowi. Będziecie zaskoczeni.Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par.

Choć nikogo już nie dziwią internetowe szaleństwa wyjątkowo zabawnego małżeństwa, ostatni post Joanny Koroniewskiej rozbudził wyobraźnię i spotkał się ze zdecydowaną aprobatą obserwujących. Na ostatnim zdjęciu bowiem, pokazuje swoje krągłe pośladki.

– “Co mężczyznom najbardziej podoba się w kobiecie? Mój mąż twierdzi, że twarz i pupa. Przynajmniej u mnie. Dlatego ogromną przyjemnością przedstawiam Wam polski produkt, ekologiczna markę kosmetyków do twarzy i ciała premium. Począwszy od składu a kończąc na opakowaniach całkowicie wykonanych z recyklingu, z naprawdę świetnym designem poszczególnych produktów, a wszystko to co w składzie oparte jest na naturalnych i roślinnych surowcach z certyfikowanych upraw ekologicznych. Kosmetyki te posiadają certyfikat Vegan Society. Otrzymały też wiele prestiżowych nagród. Więcej na temat ich składu i działania dowiecie się na moim stories” – napisała na swoim Instagramie.

To może Cię zainteresować:  Przez 30 lat nie ścinała włosów. Gdy przeszła metamorfozę, nie poznała jej nawet matka.

Innymi słowy, to co zrobiła Joanna Koroniewska, to po prostu sprytne zagranie. Jego nadrzędnym celem bylo zareklamowanie kosmetyków, które posiadają certyfikat Vegan Society. Co sądzicie o takim zagraniu marketingowym?

View this post on Instagram

Co mężczyznom najbardziej się podoba w kobiecie?! Mój mąż twierdzi że twarz i pupa. 😂😂🤷‍♀️Przynajmniej u mnie. 🤔🤦‍♀️😂💙Dlatego ogromną przyjemnością przedstawiam Wam polski produkt, ekologiczna markę kosmetyków do twarzy i ciała premium. Począwszy od składu a kończąc na opakowaniach całkowicie wykonanych z recyklingu, z naprawdę świetnym designem poszczególnych produktów, a wszystko to co w składzie oparte jest na naturalnych i roślinnych surowcach z certyfikowanych upraw ekologicznych. Kosmetyki te posiadają certyfikat Vegan Society. Otrzymały też wiele prestiżowych nagród. Więcej na temat ich składu i działania dowiecie się na moim stories. 💦 Mam dla Was także wyjątkową zniżkę bo AŻ 30 % rabatu na kod ASIA30 na cały nieprzeceniony asortyment na stronie http://www.clochee.com!!! A jakimi Wy kierujecie się zasadami wybierając swoje kosmetyki? Poprosiłam markę o przesłanie najciekawszym odpowiedziom pięciu zestawów kosmetyków z wybranymi przeze mnie ulubionymi produktami. Pamiętajcie żeby zaobserwować profil @clochee_simplyorganic i wpisać pod tym postem swoje opinie- co dla Was jest ważne i dlaczego! Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii!! 💙💙💙 #kosmetykinaturalne #polskamarka #reklama #kosmetykieko #ekologia #vegansociety #design #piekne #love #staynatural #💦

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

 

 

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz