Home Kategorie Ludzie Kompletny upadek znanej gwiazdy. Kupiła alkohol i rozpłakała się na ulicy

Kompletny upadek znanej gwiazdy. Kupiła alkohol i rozpłakała się na ulicy

Kompletny upadek znanej gwiazdy. Kupiła alkohol i rozpłakała się na ulicy

Ilona Felicjańska wciąż nie potrafi uporać się ze swoim nałogiem. Reporterzy tabloidu przyłapali ją, gdy kupowała alkohol.  Po raz kolejny także pokłóciła się z mężem i rozpłakała się na ulicy.

Ilona Felicjańska niczego się nie wstydzi – również tego, że zmaga się z chorobą alkoholową. Publicznie się do tego przyznaje i co jakiś czas informuje o swoich wzlotach i upadkach. Z tym, że ostatnimi czasy, są to głównie, upadki.

W kwietniu br. poinformowała, że przebywa w szpitalu psychiatrycznym, do którego sama zresztą się zgłosiła. Pomoc specjalistów okazała się niezbędna w dalszym leczeniu. Chociaż ogłosiła, że poradziła sobie już z nałogiem, to wygląda jednak na to, że jest to bardzo dalekie od prawdy. Ilona Felicjańska znowu pije.

To może Cię zainteresować:  Aleksander Kwaśniewski nie pozostawia złudzeń. „Żeby być niezależnym, trzeba mieć charakter i determinację”.

Jak relacjonuje “Super Express”, Felicjańska po raz kolejny pokłóciła się z mężem (z którym zresztą ponoć się rozwodzi). Po wspólnej kolacji, która skończyła się sprzeczką, para podjechała na stację benzynową. Na stacji wyposażyła się w dwie buteleczki alkoholu.

Gdy małżonkowie dojechali na osiedle, Ilona usiadła na chodniku przed swoim blokiem i zaczęła rzewnie płakać. Po otarciu łez znów ruszyła w kierunku sklepu i po raz kolejny zaopatrzyła się w alkohol.

To może Cię zainteresować:  Nie żyje znany polski dziennikarz. Został brutalnie zamordowany przez 24-letniego napastnika.

Pojawia się więc pytanie czy Ilonie Felicjańskiej, jeszcze uda się stanąć na nogi? Jak na razie można zauważyć, że idzie jej to bardzo słabo. Miejmy jednak nadzieje, że prędzej czy później, pozbiera się ona.

 

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
199,99 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Lot paralotnią ze szkoleniem (199,99 zł) i nagraniem wideo (od 219,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
46
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz