Home Kategorie Ludzie Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Jej mąż pokazuje dziecko na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Jej mąż pokazuje dziecko na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Jej mąż pokazuje dziecko na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Jej mąż Rafał Szatan poinformował o tym internautów – wstawił zdjęcie synka i napisał – “Jesteś najpiękniejszym prezentem.” – to naprawdę słodkie.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła synka. O ciąży poinformowała na początku maja. Wstawiła wówczas zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem. Na fotografii widać brzuch ciążowy. Teraz możemy się cieszyć z udanego porodu.

– “Jesteś najpiękniejszym prezentem! Cześć synku, to będzie cudowna przygoda. Basia jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą mamą! Kocham Was! No… to mamy już komplet” – napisał jej mąż, Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają dwoje dzieci. Poza Heniem, który dopiero przyszedł na świat, są rodzicami Hani. Dziewczynka ma 8 lat i internauci twierdzą, że jest bardzo podobna do mamy. Barbara Kurde-Szatan, gdy zdradziła imię drugiego dziecka, przyznała, że to był wybór córki.

– “Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio” – przekazała gwiazda.

Cieszymy się wiec z tego, że udało jej się urodzić naprawdę pięknego i co najważniejsze zdrowego synka. Teraz Hania ma braciszka o którego z pewnością będzie dbać. Po postach na Instagramie widać, że rodzice są bardzo szczęśliwi.

 

Kriolipoliza i masaż pobudzający
Kriolipoliza i masaż pobudzający
99,99 zł
194,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza z masażem i konsultacją od 99,99 zł w gabinecie Babski Raj w Bielsku-Białej (do -48%)
To może Cię zainteresować:  TVP pozbyło się Basi Kurdej-Szatan. Aktorka w końcu ujawniła przykre szczegóły.

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz