Home Kategorie Ludzie Kolejna wtopa w programie “Rolnik Szuka Żony”. Widzowie zdemaskowali drugą uczestniczkę

Kolejna wtopa w programie “Rolnik Szuka Żony”. Widzowie zdemaskowali drugą uczestniczkę

Kolejna wtopa w programie “Rolnik Szuka Żony”. Widzowie zdemaskowali drugą uczestniczkę

Za nami dopiero dwa odcinki 7. edycji “Rolnik szuka żony”, a już się sporo dzieje. I to nie w kontekście samych farmerów, ale ich kandydatek. Okazuje się bowiem, że nie wszystkie to debiutantki w TV.

Po Monice, która okazała się znajomą Seweryna z 6. serii, przyszedł czas na Kasię. Nie jest wprawdzie tajemnicą, że do tego typu programów, często zgłaszają się osoby, które mają już za sobą doświadczenie z TV.  Taki trend można zauważyć m.in. w “Hotelu Paradise” w TVN7 oraz w “Love Island” w Polsacie. Twarze uczestników wydają nam się znajome i możemy odnieść wrażenie, że gdzieś już je widzieliśmy.

Z drugiej strony jednak, po programie “Rolnik Szuka Żony”, mogliśmy oczekiwać czegoś więcej. W końcu miało to być naturalne show o poszukiwaniu miłości. Niedawno pisaliśmy, że fani hitu TVP1 wzięli pod lupę faworytkę Macieja z 7. edycji. Dostrzegli niesamowite wręcz podobieństwo 27-letniej Moniki do dziewczyny, która w poprzednim sezonie została przedstawiona jako znajoma Seweryna. Tym razem postanowili się przyjrzeć bliżej drugiej uczestniczce czyli Kasi.

To może Cię zainteresować:  Ania z „Rolnik szuka żony” jest w drugiej ciąży. Jej brzuszek jest coraz bardziej zaokrąglony.

Jedna z internautek zauważyła, że 24-letnia Katarzyna (która również walczy o serce Maćka) ma za sobą udział w dwóch innych randkowych programach: “Miłość od kuchni” w TVN Style oraz “Randce z nieznajomym” w Polsat Cafe. Wyglądała wtedy wprawdzie inaczej, jednakże nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie ona.

Okulary korekcyjne
Okulary korekcyjne
19,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Okulary korekcyjne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 120 zł i więcej opcji w AndyOptic

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz