Home Kategorie Ludzie Wulgarne żarty Martyniuków to jest nic. Zobaczcie sami SMS-y Eweliny

Wulgarne żarty Martyniuków to jest nic. Zobaczcie sami SMS-y Eweliny

Wulgarne żarty Martyniuków to jest nic. Zobaczcie sami SMS-y Eweliny

21 września małżeństwo Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej przeszło do historii. Sąd w Białymstoku orzekł rozwód z winy syna króla disco polo. Małżonkowie nie dogadywali się od początku związku.

Małżonkowie praktycznie od początku nie dogadywali się. W konflikt otwarcie zaangażowała się także Danuta Martyniuk. Mama Daniela pojawiła się przed sądem i nie szczędziła byłej synowej słów krytyki. Ale teraz wyciekły jeszcze SMS-y, które wysyłano sobie w tej rodzinie. W tych smsach padają straszne słowa jak na przykład “Boje się o życie swoje i Laury“.

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska pobrali się 6 października 2018 roku w kościele Świętego Krzyża w Grabówce pod Białymstokiem. Po ceremonii w kościele zorganizowano huczne wesele w restauracji „Lipowy Most” na Podlasiu. Zabawa była bardzo huczna i bogata, a samo wesele kosztowało sporo pieniędzy.

Niedługo po ślubie Daniel i Ewelina doczekali się narodzin córki, Laury. Ich związek od początku był burzliwy. W końcu okazało się, że para nie jest w stanie dojść do porozumienia. Niemal nieustannie się kłócili co musiało w końcu doprowadzić do rozwodu.

W poniedziałek 21 września małżeństwo Daniela i Eweliny oficjalnie przeszło do historii. Po prawie dwugodzinnej rozprawie zapadł wyrok. Sąd w Białymstoku orzekł rozwód z winy Daniela Martyniuka. Zasądzone także zostały alimenty na córkę w wysokości 1,2 tysiąca złotych miesięcznie oraz na byłą żonę w wysokości 2 tysięcy złotych miesięcznie.

– “To małżeństwo to była pomyłka” – wyznała Danuta Martyniuk. – “Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela. A oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili. Zresztą matka Eweliny ciągle tam mieszała…” – komentowała Ewelina.

To może Cię zainteresować:  Daniel Martyniuk próbuje zmienić swoje życie. Jednak ciężko mu jest bez auta

– “Pieniędzy k… wieśniaki chcą” – takie słowa zarejestrowano przed sądem.

– “To małżeństwo było porażką od samego początku. Dziewczyna z bogatej rodziny chciała bogato wyjść za mąż. Tylko kasę chciała wyciągnąć ode mnie, a właściwie od mojego ojca” – stwierdziła Daniela Martyniuk.

Danuta Martyniuk była wyraźnie wzburzona, kiedy wypowiadała się na temat Eweliny. W dniu rozwodu zdecydowała się ujawnić reporterowi Pudelka treść SMS-ów, które wymieniała z byłą synową. Można zauważyć, że obie kobiety nie darzyły się sympatią i ciężko stwierdzić, która z nich przesadziła w tym związku.

Okazało się, że była Żona Daniela Martyniuka ma sporo żalu do jego rodziców:

– “Do niedawna, tak jak obiecywaliście, liczyłam, że weźmiecie się za Daniela porządnie, przestańcie finansować jego nałogi i kolejne zachcianki. Przestańcie ukrywać i zwalać winę na innych za jego postępowanie. Niestety jak się okazało, nadal pobłażacie jego występkom, ale również ukrywacie jego romans z Faustyną. Nigdy nie czułam się tak potwornie upokorzona i to przez osoby, które traktowałam jak własną rodzinę” – powiedziała.

Ewelina odniosła się także, że do plotek o tym, że Danuta Martyniuk miała wozić swojego syna na randki z byłą dziewczyną.

To może Cię zainteresować:  W 714 dni stracił aż 190 kilogramów. Dzięki ciężkiej pracy osiągnął coś niesamowitego, ale spójrz jak wygląda jego skóra!

– “Czy to jest w porządku, że mama wozi Daniela na randki z Faustyną, a mówi w rozmowie, że Daniela zawiozła do Wasilkowa i tam spędza urodziny? Jak Wam ufać, skoro oszukujecie matkę swojej jedynej wnuczki?” – pisała do swojego byłego już męża, Ewelina.

Wyznała także, że boi się o życie swoje i córki:

– “Boję się o życie Laury i swoje. Boję się o zdrowie rodziców, którym serce pęka, patrząc na to, co wyprawia Daniel i co dowiadują się z gazet, co mówicie. Po ostatnich doniesieniach medialnych czujemy się wszyscy oszukani i straciliśmy zaufanie do Was. Nie oczekuję przeprosin, bo one nic nie zmienią” – stwierdziła.

Zapowiedziała też że chce ograniczyć kontakt Danuty i Zenka z wnuczką:

– “W przyszłości zastanowię się, w jakiej formie będą możliwe Wasze kontakty z Laurą, które na ten moment chcę ograniczyć, gdyż zbyt wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście i nie mogę zrozumieć, dlaczego mnie tak traktujecie. Nie pozwolę, abym ani ja, ani Laura była używana do naprawiania Waszego wizerunku, zepsutego przez Waszego syna Daniela. Jeżeli przeczytam, że obrażacie mnie i mówicie kłamstwa, będę dementować oficjalnie. Dość tych kłamstw i obłudy. Dość wstydu i stresu. Nie pozwolę siebie obrażać i niszczyć życia mi i Lali. Dość już przykrości i wylanych łez”  – stwierdziła.

 

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz