Home Kategorie Życie Niesamowite co się stało w parku w Warszawie w biały dzień. Najwyraźniej zapomnieli, że są w miejscu publicznym

Niesamowite co się stało w parku w Warszawie w biały dzień. Najwyraźniej zapomnieli, że są w miejscu publicznym

Niesamowite co się stało w parku w Warszawie w biały dzień. Najwyraźniej zapomnieli, że są w miejscu publicznym

Seks w parku? Świadkiem takich “amorów” stał się przypadkowy przechodzień na warszawskiej Pradze. Mężczyzna wybrał się na spacer po Parku Praskim i nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Seks w miejscu publicznym nie jest niczym dziwnym. Wiele osób lubi taki dreszczyk emocji, jednak ta para wyraźnie przesadziła. Bez żadnego skrępowania bowiem uprawiali oni seks na ławce. W biały dzień! Każdy mógł ich zauważyć, ale ci zdawali się tym nie przejmować.

Seks na parkowej ławce – pewna para postanowiła uprawiać go bez żadnego skrępowania w samo południe na oczach wszystkich spacerowiczów. Do zdarzenia doszło w czwartek 24 września około południa. O samej sytuacji doniósł oburzony czytelnik portalu Warszawa w Pigułce.

To może Cię zainteresować:  Senat zagłosował za obniżeniem stawek VAT do 22 i 7 procent

Czytelnika Warszawy w Pigułce zaniepokoił widok pary, prawdopodobnie dwojga bezdomnych, którzy nie zważając na to, że mijają ich inni ludzie, uprawiali bez żadnego skrępowania seks na parkowej ławce.

Jest to o tyle zaskakujące, że zasadniczo Park Praski, to bardzo mocno oblegane miejsce i co ważne, często odwiedzane przez dzieci, które nie powinny być narażone na tego typu widoki. Miejmy nadzieje, że amatorów miłości w parku czeka stosowna kara. Rozumiemy potrzebę, ale tego typu sytuacje, nie powinny mieć miejsca.

To może Cię zainteresować:  Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej niedaleko Wolsztyna. Nagranie trafił do sieci. Sprawę bada prokuratura.

 

 

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz