Home Kategorie Ludzie Syn Zenka Martyniuka w okropny sposób obraził swoją byłą żonę. Jego zachowanie to cios poniżej pasa.

Syn Zenka Martyniuka w okropny sposób obraził swoją byłą żonę. Jego zachowanie to cios poniżej pasa.

Syn Zenka Martyniuka w okropny sposób obraził swoją byłą żonę. Jego zachowanie to cios poniżej pasa.

Disco polo cieszy się niezmienną popularnością w naszym kraju, a niezaprzeczalną gwiazdą gatunku pozostaje ulubieniec Jacka Kurskiego Zenek Martyniuk. Jego syn to inna para kaloszy.

Ulubieniec prezesa TVP, lider zespołu “Akcent” Zenek Martyniuk zdaje się cieszyć niesłabnącą popularnością, której najlepszym dowodem jest tegoroczna premiera filmu opowiadającego o losach wokalisty. Trzeba przyznać, że Zenek Martyniuk jest kochany. Niestety zachowania jego syna, psują ten obraz.

Skandali dotyczących Daniela Martyniuka otrzymujemy ostatnimi czasy prawdziwą mnogość. Przypomnijmy, że przed kilkoma tygodniami syn popularnego Zenka, nie przebierając w słowach, obraził Kamila Bednarka, po czym pokazał mu środkowy palec. 31 lipca z kolei zatrzymano go za posiadanie narkotyków za co otrzymał karę 100 godzin prac społecznych.  Po raz kolejny zrobiło się o nim głośno, gdy skomentował w niecenzuralny sposób, swoją sprawę rozwodową.

To może Cię zainteresować:  Daniel Martyniuk próbuje zmienić swoje życie. Jednak ciężko mu jest bez auta

Po rozprawie, w trakcie której sąd zasądził alimenty zarówno dla będącego owocem związku dziecka, jak i Eweliny Golczyńskiej, byłej już żony Martyniuka, celebryta nie zamierzał się powstrzymywać. – “Odwołam się od tej decyzji. Córkę chcę utrzymywać, ale tej **** nie chcę pieniędzy dawać!” – krzyczał 31-latek.

Dodał także, że – “Dziewczyna z bogatej rodziny chciała bogato wyjść za mąż. Tylko kasę chciała wyciągnąć ode mnie, a właściwie od mojego ojca” – cóż, młody Martyniuk nie daje o sobie zapomnieć.

To może Cię zainteresować:  Andrzej Duda skomentował zdjęcie Kożuchowskiej. „Nie polubię tego zdjęcia. Nigdy”.

Rozczarowani będą ci, którzy sądzili, że to koniec ataków na byłą małżonkę ze strony młodszego z Martyniuków. Tym razem opublikował on prywatną fotografię, na której widzimy Golczyńską na plaży. A komentarz Daniela Martyniuka, no cóż nie jest najwyższych lotów.

 

Gry w wirtualnej rzeczywistości
Gry w wirtualnej rzeczywistości
12,99 zł
19,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Gra w wirtualnej rzeczywistości: Superman VR za 12,99 zł i więcej w salonie VR World w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
39

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz