Home Wideo Mężczyzna myślał, że to żona budzi go w delikatny sposób. Okazało się jednak, że to był naprawdę nieproszony gość!

Mężczyzna myślał, że to żona budzi go w delikatny sposób. Okazało się jednak, że to był naprawdę nieproszony gość!

Mężczyzna myślał, że to żona budzi go w delikatny sposób. Okazało się jednak, że to był naprawdę nieproszony gość!

Amerykanin odpoczywał przy basenie i zasnął, a obudził go przyjemny dotyk. Był przekonany, że to jego żona próbowała go obudzić, ale czar prysł gdy zorientował się kto go głaszcze.

W naszym życiu możemy spodziewać się praktycznie wszystkiego. Jednak czasem pojawiają się takie sytuacje, które potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczone osoby.

Mężczyzna imieniem Matt Bett z Florydy postanowił cieszyć się ostatnimi dniami lata i odpocząć na swoim podwórku. Emeryt siedząc przy basenie wypił sok, położył się na leżaku i przygotował do oderwania się od codziennego zgiełku. Miał prawo do relaksu jednak, wkrótce doszło do wydarzeń, które zaskoczyłyby każdego.

To może Cię zainteresować:  22-latka zabiła swoje dzieci śpiewając im kołysanki. Wcześniej otrzymała dyplom pielęgniarki.

Kamera monitorująca zamontowana na wizjerze sfilmowała niezwykłą sytuację, której Matt stał się mimowolnym bohaterem. Film pokazuje, jak mały (w porównaniu do dorosłego) niedźwiedź brunatny wchodzi na podwórko i po prostu je zwiedza. Niedźwiedzie są na ogół bardzo ciekawskie i nawet potrafią wejść do samochodu. Ten jednak, przebił wszystko.

Oto spragniony niedźwiedź, kiedy już napił się wody, zbliżył się do mężczyzny, powąchał jego stopy i delikatnie dotknęła je łapą. O dziwo był przy tym bardzo delikatny. Jednakże, Matt obudził się gdy poczuł dotyk. W obawie przed mężczyzną, który nagle stał się aktywny, zwierzak uciekł z podwórka.

To może Cię zainteresować:  Dzieci jej chłopaka popędzają ją, aby otworzyła prezent. Nie spodziewała się aż takiej niespodzianki.

Żona Matta, Dawn, udostępniła film ze zdarzenia na swoim FB. Jak wynika z filmu, mężczyzna miał okazję zaprzyjaźnić się z niespodziewanym gościem. Faktem jest, że niedźwiedź nie uciekł, a po prostu ukrył się w krzakach, po czym próbował zbliżyć się do mężczyzny jeszcze kilka razy. Sprawdźcie sami

 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz