Home Kategorie News Sytuacja w Polsce jest katastrofalna. Tylu zakażonych nie było nigdy

Sytuacja w Polsce jest katastrofalna. Tylu zakażonych nie było nigdy

Sytuacja w Polsce jest katastrofalna. Tylu zakażonych nie było nigdy

Sytuacja ta jest już typowa. Z każdym kolejnym dniem, bite są kolejne rekordy zakażeń. Z tym, że w tym przypadku można mówić o naprawdę ogromnym skoku. Nikt się tego nie spodziewał.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 1587 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Na Covid-19 zmarły w ciągu ostatniej doby 23 osoby. To najwięcej od początku epidemii. Minister zdrowia chce wprowadzić nowe obostrzenia w strefach czerwonych i żółtych. Obostrzenia pojawią się w przyszłym tygodniu.

W ciągu minionej doby potwierdzono 1587 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce.

To może Cię zainteresować:  Koronawirus dotarł do Polski? Pacjentka z podejrzeniem choroby trafiła do szpitala w Łodzi.

To dane z województw: mazowieckiego (295), małopolskiego (241), kujawsko-pomorskiego (162), pomorskiego (128), śląskiego (126), warmińsko-mazurskiego (87), wielkopolskiego (84), łódzkiego (78), zachodniopomorskiego (61), lubelskiego (59),  podkarpackiego (55), podlaskiego (54), dolnośląskiego (52), świętokrzyskiego (52), opolskiego (38) i lubuskiego (15).

Jednocześnie resort zdrowia przekazał, że zmarły kolejne 23 osoby. To osoby w wieku od 44 do 94 lat. Do zgonów doszło w Siedlcach, Krakowie, Kędzierzynie-Koźlu, Elblągu, Biłgoraju, Lublinie, Zgierzu, Bełchatowie, Poznaniu, Tychach, Świętochłowicach, Raciborzu, Ostródzie i w Gdyni. Większość osób – jak podało MZ – miała choroby współistniejące.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz