Home Kategorie Film Skandal na antenie TVN. Padły zarzuty o nabijanie się z osób chorych. Są gorsi od Chajzera?

Skandal na antenie TVN. Padły zarzuty o nabijanie się z osób chorych. Są gorsi od Chajzera?

Skandal na antenie TVN. Padły zarzuty o nabijanie się z osób chorych. Są gorsi od Chajzera?

TVN ponownie musi zmierzyć się z krytyką ze strony prasy oraz internautów. Tym razem chodzi o jeden z najbardziej popularnych seriali stacji. Widzowie serialu zarzucili, wyśmiewanie się z osób chorych na Alzheimera.

Do redakcji “Wirtualnej Polski” głosiła się sympatyczka programu TVN, która obejrzała 527. odcinek “19+”. Autorka pisma nie kryła swojego oburzenia, gdy obserwowała, w jaki sposób ukazano osoby cierpiące na Alzheimera. Zarzuciła stacji, wyśmiewanie osób chorych.

Warto podkreślić, że nie są to pierwsze zarzuty kierowane pod adresem TVN. Internauci już wcześniej wytykali brak wrażliwości społecznej między innymi Filipowi Chajzerowi. Wygląda jednak, że poza Filipem Chajzerem, są jeszcze inni.

– “Może to dla państwa nic wielkiego, ale dla mnie i tysięcy rodzin opiekujących się osobami chorymi na Alzheimera to oburzające. W serialu jest przedstawiona starsza pani z tą właśnie chorobą, to wszystko jest tak lajtowo pokazane i zrobili z tej choroby bardzo zabawną sytuację” – stwierdziła autorka skargi.

To może Cię zainteresować:  Olbrzymia asteroida zbliża się do Ziemi. 12 października będzie najbliżej naszej planety.

Sympatycy projektu TVN-u najprawdopodobniej nie mają pretensji za sposób, w jaki przedstawiono cierpiącą seniorkę. W mediach społecznościowych, jak podaje autorka pisma, ma nie brakować wesołych i prześmiewczych komentarzy.

– “Jeszcze bardziej jestem przerażona komentarzami ludzi, głównie młodych na instagramowym profilu tegoż serialu. Boże, jak ich to bawi, jak oni się uśmiali, ubawili” – stwierdziła w piśmie, które wysłała do WP.

“Wirtualna Polska” wskazuje, że już w pierwszych minutach “19+” dowiadujemy się o seniorce z Alzheimerem, która zamieszkała wspólnie z młodzieżą. Kontrowersyjne sceny z udziałem kobiety dotyczą spraw, które z pewnością powinny zostać wykreślone ze scenariusza. Zaniki pamięci u kobiety sprawiły, że pomyliła jednego z lokatorów ze swoim mężem, co sprawiło, że weszła do jego łóżka. To właśnie ta scena wywołała kontrowersje.

To może Cię zainteresować:  Donald Tusk wraca do polskiej polityki i mocno krytykuje Kaczyńskiego. Jego porównania są dosadne.

W rzeczy samej, TVN musi zacząć przykładać znacznie większą wagę do tego co robi i co pokazuje na swojej stacji. Inaczej, tego typu oskarżenia będą niestety, ale pojawiać się coraz częściej i będą coraz bardziej intensywne.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz