Home Kategorie Ludzie Uczestnik programu “Rolnik Szuka Żony” przekroczył wszelkie granice. Widzowie są wściekli

Uczestnik programu “Rolnik Szuka Żony” przekroczył wszelkie granice. Widzowie są wściekli

Uczestnik programu “Rolnik Szuka Żony” przekroczył wszelkie granice. Widzowie są wściekli

Rolnik szuka żony: program nadal nie przestaje zdumiewać swoich fanów. Rzecz w tym, że robi to w negatywny sposób, a fani są coraz bardziej zirytowani zachowaniem niektórych osób.

Internauci nie mogą w to wszystko uwierzyć, aż przecierają oczy ze zdumienia. Niektórzy uważają, że przekroczono pewne granice. Są wściekli, w sieci pojawiło się pełno negatywnych komentarzy do wyemitowanego odcinka i trudno się dziwić.

Za nami trzeci już odcinek siódmej edycji popularnego programu TVP. Widzowie nie mogli narzekać na brak wrażeń, po serii wpadek w telewizyjnym reality show, tym razem bardzo podpadł im 66-letni Józef, który, według niektórych, pozwolił sobie na zbyt wiele. Jego stwierdzenia wywołały oburzenie.

To może Cię zainteresować:  Krysia z „Rolnik szuka żony” opowiada o ślubie z Agą. „Kilka kreacji do urzędu i na przyjęcie”.

– “Dziadek przechodzi sam siebie. Dziwię się, że jeszcze nie dostał w twarz” – pisali w komentarzach fani.

W trzecim odcinku rolnicy zaprosili swoje kandydatki oraz kandydatów do gospodarstw, aby tam podjąć ostateczną decyzję, kto przechodzi do następnego etapu. Aby to osiągnąć wymyślono różne gry i zabawy. Rzecz w tym, że to na co pozwolił sobie Józef, to zbyt wiele.

Józef postanowił, że zagra z zaproszonymi kobietami w bule. Okazał się bardzo bezpośredni. W trakcie gry, pod pretekstem np. wyjaśnienia jej zasad, bardzo zbliżał się do pań. Nie zabrakło również innych dwuznacznych czynności, spojrzeń czy żartów. Dosłownie je napastował.

To może Cię zainteresować:  Najlepsze przyjaciółki świętują winem i śmiechem 95 urodziny i 84 lata przyjaźni.

Po emisji tego odcinka w mediach społecznościowych programu się zagotowało, fani nie kryli swojego oburzenia. Strona postanowiła usunąć wpis, co również nie uszło uwadze fanów. Administratorzy postanowili odpowiedzieć i napisali, że usunęli post, ponieważ zawierał zbyt wiele wulgaryzmów. Czy oglądaliście ten odcinek? Co sądzicie o zachowaniu Józefa? Powinien był tak robić?

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz