Home Kategorie Ludzie Olaf Lubaszenko pokazał swoją córkę. Jest bardzo do niego podobna

Olaf Lubaszenko pokazał swoją córkę. Jest bardzo do niego podobna

Olaf Lubaszenko pokazał swoją córkę. Jest bardzo do niego podobna

Olaf Lubaszenko rzadko pokazuje w sieci prywatne zdjęcia, a jeszcze rzadziej pozuje na nich z rodziną. Jednak mając tak uroczą córkę, niewątpliwie trzeba pokazać ją światu. 

Marianna Linde urodziła się ze związku Lubaszenki z Katarzyną Groniec. Aktor i piosenkarka poznali się na początku lat 90. podczas pracy nad musicalem „Metro”. Właśnie wtedy zrodziło się między nimi płomienne uczucie. Niedługo potem wzięli ślub w roku 1992, a później na świat przyszła ich córka. Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu (rozpadło się w 1995).

Marianna Linde jest artystyczną duszą i poszła w ślady rodziców. Po mamie odziedziczyła talent wokalny, zaś po tacie aktorski. 27-latka jest absolwentką wydziału aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Uczyła się również śpiewu w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego.

To może Cię zainteresować:  Dziewczyna pojawiła się na scenie w towarzystwie 17-osobowego chóru. Kiedy ujawniają, co będą śpiewać, jury jest sceptycznie nastawione.

Patrząc na najnowsze zdjęcie Olafa Lubasznki i jego córki, chyba nikt nie ma wątpliwości, w kogo wdała się Marianna. Fani aktorka zgodnie orzekli, że urodę odziedziczyła po tacie!

Marianna w 2018 roku wystąpiła w muzycznym show „The Voice of Poland”. Linde podczas pierwszego etapu, czyli tzw. przesłuchań w ciemno wykona utwór Amy Winehouse „Love Is A Losing Game”.  Trzeba przyznać, że wyszło jej to świetnie.

Romantyczne spa dla dwojga
Romantyczne spa dla dwojga
179,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Romantyczne pakiety spa dla dwojga od 179 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz