Home Kategorie Ludzie Szokująca informacja! Łukasz Szumowski ma koronawirusa

Szokująca informacja! Łukasz Szumowski ma koronawirusa

Szokująca informacja! Łukasz Szumowski ma koronawirusa

Z informacji Onetu wynika, że Łukasz Szumowski nie został zakażony w trakcie wakacyjnego pobytu w Hiszpanii. Gdy po urlopie wykonał testy, wyszły one negatywnie. Do zakażenia doszło już w Polsce.

Doniesienia potwierdził sam Szumowski. Przyznał, że nie wie, gdzie mógł zarazić się koronawirusem. Obecność SARS-CoV-2 testy wykazały także u kilku członków jego najbliższej rodziny, ale – jak zaznaczył – nie u wszystkich. Mimo to jednak, to szokująca informacja.

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz odmówił skomentowania tej informacji, mimo że długie miesiące był rzecznikiem Szumowskiego.

– “Jest osobą prywatną, proszę kierować pytania do byłego już ministra zdrowia” – powiedział.

To może Cię zainteresować:  Oliwia Bieniuk nie ma jeszcze 18-stki, a już zarabia krocie. „Mogłaby rzucić szkołę”.

Po powrocie z wakacyjnego wyjazdu do Hiszpanii, Szumowski odniósł się do sprawy. Urlop byłego szefa resortu zdrowia wzbudził sporo kontrowersji m.in. dlatego że Hiszpania jest jednym z krajów najmocniej dotkniętych przez koronawirusa.

– “To nawet nie Hiszpania. Spędziłem na morzu ok. 10 dni z jedną osobą. Wydawało mi się, że trochę prywatności będzie można uzyskać, żeglując po oceanie. Okazuje się, że nawet tam niestety ktoś robi zdjęcia, co nie jest przyjemne. Ale wakacje się udały” – mówił w rozmowie z RMF FM.

– “Spędziliśmy ponad 100 godzin, żeglując. Na ląd zeszliśmy tylko raz – i to na wysepkę, z tego, co wiem, nie było ani jednego przypadku koronawirusa. Byliśmy we dwóch, więc było bezpiecznie” – dodał. Wygląda jednak na to, że Karma jest złośliwa. Oto bowiem Szumowski ma koronawirusa.

To może Cię zainteresować:  Kasia Cichopek pokazała kuchnię w swoim domu. Widać, że stawia na minimalizm.

Jest to o tyle smutne i przewrotne, że dziś resort zdrowia poinformował, że w ciągu ostatnie doby koronawirusa wykryto u kolejnych 1306 osób. Z powodu Covid-19 zmarło 15 kolejnych osób, najmłodsza w wieku 33 lat.

Kurs online: Podstawy księgowości z MEN
Kurs online: Podstawy księgowości z MEN
89,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Podstawy księgowości z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz