Home Kategorie Ludzie Dominika Tajner szuka miłości przez Internet. Plusem jest to, że dzięki temu widać kto nie ma żony

Dominika Tajner szuka miłości przez Internet. Plusem jest to, że dzięki temu widać kto nie ma żony

Dominika Tajner szuka miłości przez Internet. Plusem jest to, że dzięki temu widać kto nie ma żony

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie są małżeństwem już od blisko roku. Od czasu rozwodu córka trenera skoczków narciarskich próbuje znaleźć nową miłość. Jak przyznała, robi to przez Internet.

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. 30 września 2019 roku ich wspólna przygoda oficjalnie zakończyła się orzeczeniem rozwodu. Choć wcześniej wyglądali na zgrana parę, to jednak w rzeczywistości mieli problemy na każdym kroku.

Zwłaszcza, że Dominika dowiedziała się o orzeczeniu sprawy rozwodowej dopiero, kiedy je otrzymała. Znajomy Dominiki Tajner przyznał, że małżeństwo skończyło się m.in. przez zaborczość Michała Wiśniewskiego.

To może Cię zainteresować:  Doda szczerze o zdradach Majdana. „Zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i...”

Od rozwodu Dominika Tajner próbuje znaleźć nową miłość i ułożyć sobie życie. Podobno przez pewien czas spotykała się z tajemniczym warszawskim biznesmenem, jednak relacja ta nie przetrwała. Gwiazda nie zraża się jednak i nadal poszukuje wybranka swojego serca.

– “Wierzę w miłość i każda forma nawiązywania kontaktu jest bardzo ważna” – stwierdziła.

Przyznała, że jest wiele plusów tego sposobu. Można na przykład, patrząc przez oko kamery na czyjeś mieszkanie zorientować się czy potencjalny partner nie jest już z kimś związany. Jednakże kiedy umawiamy się w restauracji, to już takiej szansy nie ma. Ciekawe, prawda?

Gerlach: zestaw garnków First
Gerlach: zestaw garnków First
299,00 zł
399,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Garnki First: 10-elementowy zestaw za 299 zł z Gerlach.pl (zamiast 399 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz