Home Kategorie News TVN przekazało pilną wiadomość. Przerażający widok na ekspresówce, karetki i śmigłowiec, droga zablokowana

TVN przekazało pilną wiadomość. Przerażający widok na ekspresówce, karetki i śmigłowiec, droga zablokowana

TVN przekazało pilną wiadomość. Przerażający widok na ekspresówce, karetki i śmigłowiec, droga zablokowana

TVN przekazał tragiczne wieści z Polski. Jedna z dróg w stronę Warszawy jest zablokowana, ponieważ doszło tam do poważnego wypadku. Niestety wydarzyło się najgorsze, jest jedna ofiara śmiertelna.

TVN niestety miał dla nas złe wiadomości z samego rana. Na jednej z dróg prowadzących do Warszawy doszło do bardzo groźnego wypadku w wyniku, którego ruch na drodze jest zablokowany.

Dzisiaj w poniedziałek rano, 28 września, na trasie S7 doszło do groźnego wypadku. Pomiędzy Białobrzegami a Grójcem (województwo mazowieckie) samochód ciężarowy zderzył się z busem. Jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana. Korek na ten moment ma ponad 10 km długości.

To może Cię zainteresować:  Tak posłanka PiS cieszy się z przekazania 2 mld zł na TVP zamiast dla chorych na raka.

Pojazd marki Iveco wbił się w naczepę pojazdu ciężarowego marki Skania. Na chwilę obecną ustalane są przyczyny tego zdarzenia. W jego wyniku śmierć na miejscu poniósł pasażer pojazdu Iveco. Kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie” – przekazała Ewa Kozyra z Białobrzeskiej policji.

W wyniku tego tragicznego zdarzenia jedna osoba straciła życie. To ogromna strata dla bliskich i rodziny. Niestety nie podano więcej żadnych informacji, ani o płci zmarłego, ani o jego wieku. Jak łatwo można się domyślić na trasie są liczne utrudnienia. Dlatego też warto zjechać z tej trasy. Policja i służby porządkowe, już wyznaczyły objazdy.

To może Cię zainteresować:  Nad Polskę nadciąga zimowa apokalipsa. Sprawdź, czy będziesz w zasięgu śnieżycy.

 

 

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz